preco je pre babu tak dolezite s niekym chodit?

fenrir

vačšiu tvorivosť a slobodu, potom tá sloboda spočíva v tom ako vypadnúť z bytu za kamošmi/kami/ a tvorivosť ako to dosiahnúť a výhoda bude v tom ako sa celá rodina zíde pri smrteľnej posteli a tvári sa, že ju to neotravuje

nileen

proste to je o postoji dievcata ku vztahom..ja nemam nikoho a to z jednoducheho dovodu-nechcem. Proste mam len take obdobie,ze nemam chut riesit vztahy a podobne veci,a co je na tom,nechapem proste setkych ludi,co ked zenska s dakym nechodi ju odcudzuju alebo co...ked nechces tak naco sa tlacit do vztahu LEN koli tomu,aby si s niekym bol...

niekto

preco by to malo byt dolezite len pre baby ? premna je to tiez dolezite a nemam pocit ze by ma to obmedzovalo prave naopak

a nemam pocit ze by spolocnost pozerala na "single" babu divne to je kazdeho sukromna vec :o)

ewitkaaa

nems pravdu, vztahy neobmedzuju slobodu a tvorivost. Ak stretnes v zivote tu pravu, zistis, ze byt vo vztahu s tym koho milujes ti prinasa nie len slobodu,ale aj väcsiu tvorivost. Byt sam ma mozno nejake tie vyhody,ale byt dvaja a milovat sa to je neporovnatelne krajsie. A nemylsim si ze zeny maju potrebu vzdy s niekym chodit, skorej yb som povedala, ze zeny su citlivejsie ako muzi a maju potrebu mat pri sebe neiekoho o kom vedia, ze im je oporou, ze ich miluje a vzdy s ana neho mozu obratit.