som strasne sama

Príspevok v téme: som strasne sama
sewie

Je mi jasne ze takychto tem tu uz muselo byt milion,ale potrebujem sa skratka vykecat,niekomu inemu nez ludom ktorych stale ,,otravujem"...citim sa nenormalne sama.mam 22, zname okolo mna zacinaju byt tehotne, kamosky sa stahuju k frajerom, zasnubuju a podobne veci...a ja,nemam ani frajera ani ziadnu inu spriaznenu dusu...kamosky maju uz svoje starosti,alebo som ich nejako uspesne odplasila...skratka ked ma nieco sere, nemam sa uz ani komu zdoverit,mozno tak raz za tyzden psychologicke...ale ako snad chapete to nie je ziadny priatelsky vztah...ja uz nemam ani s kym chodit do kina...cely tyzden cakam kym bude vikend aby som sa mohla poriadne ozrat a zabudnut na problemy...(nie som ziadna zakomplexovana chudera a ani hlupa som neni ani skareda-len pre istotu...netrpim ani prebytkom volneho casu:chodim do skoly,roboty a este aj nacvicujem divadlo...)...o sest tyzdenov idem na pol roka do zahranicia..kdesi v hlbke duse si zelam by sa mi cestou nieco stalo a uz som mala svaty pokoj...

sewie

strasne to boli...nemozem sa od navratu poriadne spamatat...mala tak super kamosov a tu nemam nikoho-pred par mesiacmi mi chlap ktory mi zlomil srdce opat zacal pisat a vsetko bolo na dobrej ceste,mala som aj skvelu kamosku ktoru som dufala ze budem mat do konca zivota...a teraz si ani jeden neda uz tu namahu aby mi napisal...co som spravila zle?co robim konstantne zle?preco nikto v mojom zivote nevydrzi?!

sewie

a som opat sama...vo stvrtok idem domov...a citim ze mi umrel kus srdca...doslova som sa ,,zalubila"do kamosky z holandska a teraz sa musim naucit byt zas bez nej...a stejne mam pocit ze som zas nieco doj...la a bude jej lepsie bezomna....ja sa snad nikdy nepoucim...

sewie

isla som domov z intraku-ako 5 minut od mojho bydliska a stacilo...:(...anglina je vpohode ,myslim:)...no nic,snazim sa zabudnut a mysliet pozitivne

iwka174

ahoj sewie som rada, že si sa ozvala a že sa ti nič nestalo.ako sa ti to stalo??bola si niekde vonku sama??a čo ako ti ide angličtina?

sewie

po dlhsej dobe sa ozyvam...neviem ci to niekoho este trapi-ale je tu cool...nie je vsetko ruzove-ale nasla som ludi ktorych skutocne zboznujem a ani si neviem predstavit ze odidem..v niektorych veciach som teraz o vela silnejsia ako predtym ...aspon dufam:)...vsetko ma svoje pre a proti...
vo stvrtok sa ma pokusili znasilnit-doteraz dakujem svojej stastnej hviezde ze sa mi podarilo uniknut a este viac svojim priatelom ze mi pomohli sa z toho dostat,hned dobehli ked som zavolala a moja kamoska bola so mnou celu noc a ani na okamih ma nepustila kym som spala...konecne viem ze su ludia ktorym na mne zalezi...snad ich neodplasim

sewie

monik, svedsko je krasne.ale som v takom mensom meste,ale nejake diskoteky tu su:)))tak to snad nejak prezijem:)...studujem tu na jeden semester

for_4, iwka...ja viem,ja viem...ale nejak sa mi to zas vratilo.nakoniec som strasne rada,ze som sa s tou spoluziackou rozpravala- je pre mna momentalne ako dar z neba:)sialena blazniva baba z Holandska- tym najlepsim sposobom a objasnila mi niektore veci ktore ma uz dlho trapili ,dala mi uplne iny pohlad na vec ako vsetky doterajsie kamosky a pomohla mi ziskat dusevny pokoj v jednej veci ktora m,a uz dlho suzovala.myslim ze psychologicka mala pravda-treba sa skusit zverit ludom a mozno ta prekvapia...trapas je ze jej anglina je dokonala-studovala ju.ja hovorim dobre po anglicky,ked hovorim s portugalcami,turkami a podobne tak mam pocit jaka som super:)ale ona hovori ako native speaker...ale sak tu budem este dlho-snad sa od nej nieco naucim:)))

monik9

tak ako je v svedsku?? myslim ze pekna krajina,moja kamaratka tam emigrovala....a zijem tam.....dobra socialna politika pokial viem....co tam porabas??

for_4

ale no tak sewie...zabudla si o com sme sa bavili? Hruba ciara za starym zivotom??? Takze hlavu hore. Pekne spikuj, ved ani ta spoluziacka nevie asi good po anglicky, predpokladam, ze je svedka. Ci nie?? Aj keby nie, tak sa aspon pobavite na skomolenynach

dafne

sewie, čo to tu táraš ?? ja viem,že človek aj ked sa niekedy zdá,že má všetko, predsa mu niečo chýba...ale si ešte taká mladučká, všetko maš pred sebou...a čo mám povedať ja ? včera som mala 32 a som na tom podobne ako ty ?!?!...neboj to prejde...ale taká spriaznená duša, to je naozaj dobrá vec :-)))))

iwka174

ahoj sewie som rada, že si sa ozvala...ale neboj myslím si že ta bude chápať že ti angličtina ešte dobre nejde, kým si zvykneš na ich...bude ti ochotná určite pomoct..a čo aké to tam je??je tam pekne?