som strasne sama

Príspevok v téme: som strasne sama
sewie

Je mi jasne ze takychto tem tu uz muselo byt milion,ale potrebujem sa skratka vykecat,niekomu inemu nez ludom ktorych stale ,,otravujem"...citim sa nenormalne sama.mam 22, zname okolo mna zacinaju byt tehotne, kamosky sa stahuju k frajerom, zasnubuju a podobne veci...a ja,nemam ani frajera ani ziadnu inu spriaznenu dusu...kamosky maju uz svoje starosti,alebo som ich nejako uspesne odplasila...skratka ked ma nieco sere, nemam sa uz ani komu zdoverit,mozno tak raz za tyzden psychologicke...ale ako snad chapete to nie je ziadny priatelsky vztah...ja uz nemam ani s kym chodit do kina...cely tyzden cakam kym bude vikend aby som sa mohla poriadne ozrat a zabudnut na problemy...(nie som ziadna zakomplexovana chudera a ani hlupa som neni ani skareda-len pre istotu...netrpim ani prebytkom volneho casu:chodim do skoly,roboty a este aj nacvicujem divadlo...)...o sest tyzdenov idem na pol roka do zahranicia..kdesi v hlbke duse si zelam by sa mi cestou nieco stalo a uz som mala svaty pokoj...

sewie

tak ludia,som vo svedsku a nic sa nezmenilo...mozno sa citim este mizernejsie...zachvilu ma ma dojst kuknut spoluziacka aby sme si pokecali-dufam ze ju svojou depkou a zlou anglinou odplasim na hony daleko...to je pre mna typicke

sewie

1BEN1, boze...akoby som to pisala ja-presne si to vystihol...mam kopec naivnych kamosiek ktore najviac trapi ci maju zlomeny nech alebo kolko kalorii ma kolac a ked ja poviem nieco hlbsie tak na mna civia ze o com tocim...kamosky co dokazu zdielat moje nazory maju u svoje starosti-frajerov,hypoteky a podobne,alebo byvaju napr. v prahe...a fakt by som rada vedela kde mam hladat tych uvedomelych pohodovych chlapov...asi vsetci sedia doma:/...vonku su len sami tupci ktorych zaujima ako vyzeram-neviem preco pritahujem iba idiotov,ktorych netrapi ze viem malovat,hrat,pisat a ze nemam v hlave piliny...asi mam barbie face alebo co...:/...kazdopadne dakujem-aj ja ti prajem aby sa ti darilo:))ň a nech najdes tu pohodovu a inteligentnu holku

sewie

iwka, ja som zvycajne chodila von s viacerymi kamoskami,takze vpohode sa vtierkni-nemusia chodit len po dvoch:)...chodim na manažment do BA

1BEN1

Vsetkych vas zdravim, najma zakladatelku prispevku sewie. Tato tema ma velmi zaujala tak prispejem aj ja svojim nazorom. Ste tu hlavne dievcata/zeny, ktore sa stazujete na samotu, ale ja by som chcel napisat, ze by ste sa mozno cudovali, kolko pohodovych, inteligentnych a zaroven sympatickych chlapov ma rovnaky problem ako vy. Ja som jednym z nich. Mam 27 rokov. Uplne chapem sewie, zazil som si a aj zazivam nieco podobne ako ona, takze presne viem o com vravi/pise. Moj nazor je asi taky, ze cim je clovek inteligentnejsi a uvedomelejsi, tym je zaroven aj komplikovanejsi pre seba ako aj pre svoje okolie a jeho inteligencia ho nuti sa neustale zamyslat nad vecami, ktore absolutne netrapia "jednoduchsich" ludi, ktori si ziju svoj vsedny zivot a su s nim nadmieru spokojni. Myslim, ze prave my ludia, ktori sa prilis nad vsetkym zamyslame si potom uvedomujeme, ze ten zivot moze byt niekedy smutnejsi ako sa na prvy pohlad niekomu moze zdat. Aby som vsak nepisal prilis dlho, moja rada pre inteligentnejsich a zaroven komplikovanejsich jedincov znie: nezamyslat sa prilis vela nad vsetkym. Myslim, ze keby sme dokazali tuto moju radu aspon z casti naplnit, hned by sme boli na tomto svete ovela stastnejsi. Ironiou vsak je, ze nam to prave ta nasa povaha nikdy prilis nedovoli. Vela-krat som nad tym premyslal (vidite, uz je to tu :-)) a povedal som si, ze sa menit nemozem a ani nebudem. Zda sa, ze som sa zmieril s tym, aky som a som presvedceny, ze pride chvila, kedy natrafim na ludi, ktori tuto moju vlastnost budu konecne povazovat za vyhodu a nie nevyhodu, pretoze povrchnych a pokryteckych ludi je na svete obrovske kvantum, ale tych opacnych je zda sa velmi malo. Sewie zelam ti len to najlepsie...som presvedceny, ze sa ti v zivote zadari....

iwka174

ajoooj sewie na akej univerzite študuješ?? kde?? a čo?? ja som z dediny a tu sú baby popárené čo chodia spolu von a mne je to hrozne blbé sa im len tak vtierknuť...tak tiež nemám moc kamošov..

sewie

for_4...máš pravdu...ja si chcem do Noveho roka udrza heslo: Ja môžem všetko(v zmysle-dokážem čo chcem)uvidím ako dlho mi to vydrží...ah jo...lebo minule ked som sa tak obzrela,zistila som ze vpodstate ani kamosov nemam..krasa...

iwka-idem tam studovat na jeden semester.nasa univerita robi taketo vymenne pobyty

for_4

ako keby som seba pocula:-D No tak Sewie, hlavu hore. Ja som si dala prvykrat v zivote novorocny zavazok:-D Bodka za starym zivotom a chcem ist od znova. Nebudem sa lutovat, ze som sama, budem sa zlepsovat v kariere, budem sa venovat viac skole, budem sa venovat mojim zalubam. Aj ty mas sancu na novy zaciatok

iwka174

ahoj sewie ale neboj musíš si veriť...tento citát mám rada: Slabí čakajú na príležitosť, silní si ju vytvárajú. (Napoleon). do švédska ideš načo?? ako myslím máš tam brigádu alebo len na pobyt?? ako si si to vybavila??

sewie

boze za 10 dni mam ist do toho svedska-jak sa bojim...psycho mi povedala ze som dost uzavreta-ako sa poznam nebudem mat ziadnych kamosov...

for_4

no ja tak rozne, moj zivot sa toci okolo tanca, fotenia, ktore zboznujem a potom okolo skoly, prace. Vzdy mam co robit:-) chcela som chodit do jazykovky na spanielcinu, ale nejak som to uz nestihala a prekryvalo sa mi to s prednaskami v skole. A este rada cestujem, mam aj taku cestovatelsku partiu a dokopy asi jeden mesiac v roku stravim mimo sr. Takze tak, neviem ci som ta inspirovala