som strasne sama

Príspevok v téme: som strasne sama
sewie

Je mi jasne ze takychto tem tu uz muselo byt milion,ale potrebujem sa skratka vykecat,niekomu inemu nez ludom ktorych stale ,,otravujem"...citim sa nenormalne sama.mam 22, zname okolo mna zacinaju byt tehotne, kamosky sa stahuju k frajerom, zasnubuju a podobne veci...a ja,nemam ani frajera ani ziadnu inu spriaznenu dusu...kamosky maju uz svoje starosti,alebo som ich nejako uspesne odplasila...skratka ked ma nieco sere, nemam sa uz ani komu zdoverit,mozno tak raz za tyzden psychologicke...ale ako snad chapete to nie je ziadny priatelsky vztah...ja uz nemam ani s kym chodit do kina...cely tyzden cakam kym bude vikend aby som sa mohla poriadne ozrat a zabudnut na problemy...(nie som ziadna zakomplexovana chudera a ani hlupa som neni ani skareda-len pre istotu...netrpim ani prebytkom volneho casu:chodim do skoly,roboty a este aj nacvicujem divadlo...)...o sest tyzdenov idem na pol roka do zahranicia..kdesi v hlbke duse si zelam by sa mi cestou nieco stalo a uz som mala svaty pokoj...

iwka174

ahojte aké máte záujmy, viem troška od veci ale ja pomaly nič nerobím a chcela by som sa inšpirovať, aby som niečo začala so sebou robiť.....

ozaj čo plánujete na silvestra..?idete niekam??

for_4

no vies, niekedy ani priatelia nepomahaju..ako sme tu uz pisali, priatelia maju uz ine zaujmy, maju rodiny, deti,pracu...jednoducho svoj zivot a na nas im nezostava cas:-( sme vo veku, ked sa nove priatelstva nadvazuju tazko, vlastne keby len priatelstva, ale aj partnerstva:-) cim sme starsi tym, mame vacsie naroky a takisto porovnavame s byvalymi vztahmi, aj ked si to obcas nechceme pripustit. Uz nie sme tie deticky, ked sme na pieskovisku pozicali hracku a hned sme mali kamarata:-)))

petko24

Mam uz 24 rokov a mam pocit ze asi zostanem taky uz navzdy,myslel som si ze cim budem starsi tym sa to bude zlepsovat,ale mylil som sa,ta osamelost ma strasne stve a vztahy nula bodov aspon,keby som mal viac kamaratov pri sebe,najviac si rozumiem s mojim jedinym bratom...

for_4

sewie tak nejak podobne som na tom bola ja. Aj ked mam rada vianoce, nemozem povedat ze nie, lebo sa stretnem s rodinou kt som sto rokov nevidela, bratranci, sestranice..bolo fayn. Takisto som bola aj s kamoskami, bolo to ako za starych cias, tahali sme 3 dni...:-))No a vsetko je prec:-( opat sedim doma a rozmyslam co dnes podniknem.
No a s tymi chlapmi sme tiez na tom rovnako..opat len blbci, o kt naozaj nemam zaujem:-(

sewie

for_4, caves...no svitaky boli pre mna take...dost smutne ,necitila som sa dobre,lebo stale ma trapi to iste...pocit samoty a opustenosti...stale som rozmyslala nad kamoskou preco sa na mna ,,vykaslala" ci je vsetko naozaj len moja chyba...a co sa chlapoiv tyka,zas som si overila ze pritahujem len idiotov...

iwka174

no dozvuky dopadli dobre....nič som také nevyvádzala, zabavili sme sa, som rada že som išla veď to je raz za život...koľko máš prosím ťa rokov?? máš aj neakých súrodencov??

for_4

ahoj ivka, tak ako dopadli dozvuky??
Ja som dostala od jeziska toho dost, asi som posluchala:-) Len nejak uz nemusim tie navstevy, chlebicky, kavicky...no ved poznate. A kazdi sa ma pyta kedy sa budem vydavat:-((

iwka174

ahojte holky ako sa máte???čo ste dostali pod stromček?? mna tiež trápi že nemám chlapca a to uz mám 19rokov....dnes sa ma mama opýtala, že ktovie kedy si ja nájdem chlapca :-( čo vy??