hygiena klitorisu

katu5ik

preboha, ja sa umyjem kazdy den, ved kazdy den sa sprchujem ... mydlom na intimnu hygienu..a vobec nemam taketo problemy...

belissima

Nevada ja som si myslela ze srandujes s tym "raz do tyzdna", ale vidim ze nie. Tak som aj ja chcela srandovat. Ved ked sa jeden den neosprchujem sa citim spinava a nieto ze by som este s niekym sexovat mala. Pohlavne organy si umyvam dvakrat do dna. Raz ked sa sprchujem a raz ked som po velkej.

nevada

žralok, hovor si co chces, ale zena by si mala umyvat pohlavne organy aspon raz za tyzden. ked chces, aby tvoja partnerka smrdela, chod k eskimakom. ti sa neumyvaju, iba zoskrabuju na jar.

žralok

premilené dievčatká, a čo tak živočíšny pach, ktorý mužov rajcuje? na ten ste pozabudli? tak sa už toľko nedrhnite, lebo nám nebudete správne voňať!

nevada

bellisima, neverim tomu, ze keby si sa umyvala trikrat do mesiaca by si nesmrdela. ja sa umyvam dvakrat do tyzdna (teda, nie vzdy, niekedy mi to nevyjde tak len raz) ale myslim si, ze je to akurat. raz za dva tyzdne by sa mi uz zdalo malo.

nechty

To myslis vazne alebo srandujes ze dvakrat do tyzdna?? Ved to by sa malo umyvat aspon raz za den!! a nezoskrabujem si to priamo z klitorisu, tam sa mi neusadza nic...zoskrabujem si to z tych zarezov okolo klitorisu.