Prečo??? je iný

Príspevok v téme: Prečo??? je iný
smejo4ja

Som s priateľom už rok a mám silný pociť,že náš vzťah nie je ako pred tým. Bola som veľmi šťastná ale ako keby sa to šťastie stratilo a nedokážem ho nájsť (hoci je mi pri ňom užasne ale niekedy sa cítim sama). Môj priateľ je niekedy ako keby celkom vymenený, mám pocit že to už nie je on. Ja ho veľmi milujem,a viem že aj on mňa. Ale tento vzťah je už tak skorej uplne normálny a nie je ako pred tým taký pobláznený, plný smiechu.... myslíte si že môj chlapec to berie už ako samozrejmosť že sme spolu??? Čo si myslíte???

smejo4ja

Dnes išiel na chatu ako dozvuky a majú tam niekdy byť blízko dáke baby a ja mám strach či ma nepodvedie bojím sa, hoci mi tvrdil že toho nie je schopný že ma miluje a že sa teší na spoločné Vianoce i Silvester. Ale ja mám veľký strach pretože priateľ nerád pije ale šiel kvôli tomu aby nebol jediný a proste teraz ja neviem čo spraví alkohol a čo ho nebudú kamaráti navádzať na zlé veci ja ani nebudem spať:( hoci viem že by mala byť dôvera a snažím sa mi veriť ale teraz ja neviem

ShaulaThalit

Po roku je vzťah vždy iný. Zamilovanosť je preč, a plynie skôr pomalšie, normálne. Musíte si ho spoločne okoreňovať. Aby ste mali o čom SPOLU hovoriť, spomínať...

andy

No vidíš moja. Takže slniečko zase vyšlo, len ho musíš postupne učiť rozprávať. Držím ti palce.
P.S. Mne raz ten môj spravil toto: dostal sms, strašne zvážnel, pýtam sa ho, čo sa stalo a on že nič. Že si to môžem pozrieť, ale bolo to vymazané - čo on nerobieva. Tak som sa ho na to pýtala a on zmenil tému a išiel pokračovať v sťahovaní. Keď sa vrátil, tak som mu povedala, že buď mi povie pravdu, alebo sa s ním nikam sťahovať nebudem. Tak sa vymáčkol, že má nejaký prúser v robote (totom volal s kolegom, tak viem, že je to pravda)a nechcel ma tým zaťažovať. Tak som mu povedala, že nech to už nikdy nerobí, sme dvaja a na problémy a že radšej chcem vedieť, aký má problém, ako sa mám ja zožierať nevedomosťou. A pomohlo

smejo4ja

Ja som sa sním veľa rázy o tom bavila a vždy povedal ,,nič mi nie je", no nedávno sme sa bavili a všetko mi povedal a ja som bola trochu smutná z toho ale uvedomila som si jedno že tento náš vzťah je už na inej úrovni ako pred tým. a ANDY máš pravdu už to nie je tak ako pred tým ale viem že som zas šťastná a viem že aj on.Keď mi to povedal čo ho ťaží a čo cíti. Strašne dlho som to z neho ťahala ale som rada že je už dobre a verím že to tak aj ostane

jerry

ja toto nepochopim preco to tu pises a neporozpravas sa snim o vsetkom co citis a tak podobne. aj ja som toto zazil ale prekonali sme to a fungujeme dalej i ked ano neni to take poblaznene ako na zaciatku, ale je to stale krasne i ked ine

andy

Aj ja som po roku mala pocit, že toho môjho vôbec nepoznám, že nechápem to, aký dokáže abyť chladný a pretože sme obaja tvrdlohlaví, ani jeden neustúpil. Ak by sme spolu nebývali, asi by sme sa boli dávno rozišli, ale už sa dalo všetko do poriadku a verím, že to tak aj ostane. Viac poznám jeho povahu, viem, že keď je chladný, len skrýva sklamanie, o ktorom mi nedokáže povedať. Neviem, čo ti mám poradiť, skús to nejako oživiť, opráš staré témy, na ktorých ste sa nasmiali, skús byť zase bláznivá a s náznakom sexu, určite sa ti nevysmeje

smejo4ja

Ja si skorej myslím že je zmätený a nevie čo chce ale tak to vždy býva dáka kríza vo vzťahu no nie ... v podstate sa to ustálilo a je proste super ale do kedy

andy

Ty musíš vedieť, či ťa ľúbi, či sa zmenil, alebo len viacej prejavuje aj svoje horšie stránky. To nie je ako na začiatku...Ale keď sa máte trápiť, tak netreba ostávať spolu, nič vás neviaže, ste slobodní, ešte zažijete obaja viac lások a sklamaní...

smejo4ja

Ja si skorej myslím že tento vzťah ide dole vodou. Môj priateľ je iný povie mi veci čo by som od neho nikdy nečakala :( a to ma bolí. Už ani na Vianoce sa neteším lebo povedal že by radšej bol sám v návale hnevu(som ho nahnevala)a pre to si myslím že sa ma už nabažil a má ma plné zuby

andy

Nevešaj hlavu, veď aj ty ho po roku berieš inak, ako predtým. Už poznáte názory jeden druhého, už to nie je taká zamilovanosť, ako na začiatku, ale to je úplne normálne. Keď ti chýba, aký bol predtým, snaž sa niečím oživovať váš vzťah, aby nespadol do rutiny.