vyzarujem nieco, co nici elektorniku

Príspevok v téme: vyzarujem nieco, co nici elektorniku
energia

Caute! Stretli ste sa uz niekedy s niekym kto "nici elektroniku" ?? To je strasne. Nemozem poriadne pouzivat pocitac, pretoze sa pri mne zasekava. Vypinaju sa pri mne vsetky mobily. Ked idem vecer po ulici z nicoho nic zhasne lampa. Neviete co to moze byt? Vyzarujem nieco? Nieku energiu? Ja to mam uz od malicka a teraz mam 15 rokov. Stale sa to zhorsuje. Teraz su pocitace dolezite. Na strednej budem mat urcite informatiku a ja nevem, co mam robit. A nepoznam nikoho, kto by vedel nieco podobne urobit. Jednoducho, ked mam zly tyzden v skole, brat vymiena aj 10 krat ziarovky doma:D Myslite, ze sa da nejako tej energie zbavit? A nevie niekto, co to moze byt?

energia

skazaton: vies, ze by ma aj ta rozpravka potesila? keby som niekde nasla aspon par riadkov o niakom cloveku, co ma rovnaky problem, tak by som bola stastna. Dik, ze mi neveris:( ... ale asi by som tomu neverila najskor tiez

skazaton

napriklad tak ze prestanes cumiet tolko na filmy a rozpravky , a potom nebudes mat take debilne napady ako zaujat :)