bojím sa,že mám nádorové ochorenie v krížovej časti

Príspevok v téme: bojím sa,že mám nádorové ochorenie v krížovej časti
irena1702

Už rok mám pretrvácajúce bolesti v krížovej časti - spravili mi niekoľko vyšetrení, našli potruziu disku, rázštep kanála krížovej kosti, už mi dokonca robili artroskopiu kolena lebo bolesť vyžarovala do kolena. Pohybujem sa medzi ortopédom, neurologom-ortopéd ma posiela k neurologovi a naopak, pomáhajú mi trocha obstreky na ambulancii chronickej bolesti. Bolí ma hrozne v sedacej časti, mám pocit akoby som mala zadok poriadne dobitý. Večer mi začnú trhavé a pichavé bolesti v sedacej časti a na prednej strane stehna. Z nôh mi odchádza sila a niekedy mám pocit, že nespravím ani krok tak mi drží niečo nohu v stehennej časti. Co bude o týťdeň neviem, mám pocit, že sa mi rozpadnú všetky kosti a neviem sa ani postaviť. Bojim sa, aby som nemala nádor v niektorej časti krížovej kosti alebo chrbtice. Tá bbolesť je hrozná neviem v noci ani poriadne spávať

zebrica

ja mam herniu disku na niekolkych miestach chrbtice. nie je to med lizat. dolezite je, ked tieto bolesti pominu, aby si zacala cvicit a spevnovat chrbtove svalstvo. neboj, je to sice teraz hrozne, ale ono si to akosi najde svoje miesto a tak to nejako ulezi a bolesti sa zmiernia. davaj si zatial lieky od bolesti a cakaj, kedy to prejde. urcite sa to uvolni. a potom zacni cvicit.