Bolesti pod lavou lopatkou

Príspevok v téme: Bolesti pod lavou lopatkou
viva.viva

Som niekoľko mesiacov vo veľkom strese. Včera som prišla domou úplne v pohode a cítila som sa úplne zdravo.Večer z ničoho nič mi začali veľké bolesti pod ľavou lopatkou ktoré smerovali v ľavo pod rebrá (vôbec nie do stredu ku chrbtici). Bolesť bola taká, ako by som dostala vo vnútri obrovský krč a a nemohla som sa nadýchnuť najprv viac ako 20 minút. Potom som prišla na to , že ak sa zohnem, tak sa aj keď s bolesťami nadýchnem. Išla som hneď k lekárke. Lekárka to diagnostikovala ako problém s chrbticou a na moje požiadanie mi urobila EKG,ktoré bolo v poriadku, dala injekciu od bolesti a na uvoľnenie svalou. Bola som v ambulancii1 hodinu a trošku zabralo (mohla som sa nadýchnuť, ale boleti neprestali), keď mi pichla diazepam. Tá boleť mi pripomína ako, keď dostanete k´č do krku a najprv nemôžete normálne otočiť hlavou apotom je to niekoľko dní bolestivé. Dnes ráno som sa zobudila a dýcha sa mi v pohode, len tie bolesti v oblasti pod ľavou lopatkou neprešli, ale sú miernejšie. Môžu to byť problémy so srdcom ako dôsledok stresu???

jakube

viva.viva niečo veľmi podobné sa mne stalo bolesť bola krátkodobá 30 min (dýchanie OK) diagnostikovali mi ľavostranný spontánny pneumotorax..bol som 3 tyzdne v Dolnom Smokovci CT ok všetko oka.. asi mesiac som nič nerobil a potom znova ale uz aj dychanie sa mi zhorsilo a bolesti pod lopatkou kazdy den nepravidelne (najmä v noci) tyzden som nemohol ist na plucne, lebo mali dovolenku potom som prisiel ale nepocitoval som to co predtym na rtg snimku sa mi objavilo nieco co tam nikdy nebolo nejaka cievna kresba, 2 tyzdne po tom a to je asi teraz zase ale uz pravidelnejsie bolesti, nadychnut sa musim obcas poriadne inak nvm co by bolo k plucnej uz radsej ani nejdem lebo ta mi povedala ze mam fobiu z toho (ale ja to pocitujem a je to realna bolest!) naviac ako keby sa mi prelieva nieco pod lopatkou..

ivicaa

viva viva, vidim, ze mame rovnaky problem, mne sa to stalo presne vcera tak ako opisujes, zobrala som brufen a asi po hodine to preslo a dnes opat, ako Ti je teraz uz sa to zlepsilo?