Sympatektomia

mimi222mimi

Ja som ju absolvovala pred 2 rokmiv Ružinove, preplatila mi ju VŠZP. Dôvera neprepláca. Ak by si si platil, zákrok stojí myslím niečo okolo 2000€. Ak si na fb, nájdi si skupinu Klinika hrudníkovej chirurgie/sympatektómia, tam je popísané okolo toho dosť veľa od ľudí čo už na zákroku boli :)

eSko

Ahojte, vie mi niekto povedať, kto samozrejme už absolvoval sympatektomiu, koľko stojí tento zákrok ? Ďakujeem.

paloma81

podstupila som operaciu pred 2 rokmi. nemam ziadne kompenzacne potenie a zivot sa mi velmi zmenil. ak mate niekto otazky, piste mi na mail ;-)uz som takto odpisovala viacej ludom. viem pochopit ako sa citite.

fergie

Chcem le povedat ze vsetci rozpravate o niecom inom ... to ze jedni pisu o plastickej a kozmetickej chirurgii pisu preto lebo boli alebo sa informovali o zakroku pri ktorom sa do podpazusia aleb do dlani vstriekn butulotoxin druhi as pisu o plucnej chirurgii pretoze sa boli alebo sa informovali o zakroku pri ktorom sa sfukne jedna cas pluc a cez dierku v podpazusi sa odstrani alebo sa umiestna klipsy na nerv ktory riadi potenie , a luciq ako existuju aj ine formy liecenia ako operacia co je to najdrastickejsie rozhodnutie . Skus napriklad Driclor - ktory bez predpisu lekara kupis v hocakej lekarni za sumu okolo 6 eur - je to dost drahe ale oplati sa to a k to nebude zaberat mozes skusit excipial deoforte ktory taktiez dostanes v lekarni bez predpisu lekara no sumu ti povedat neviem .. a ked predsa nechces ani taketo chemicke zakroky ale radsj by si vyskusala medicinu z prirody ,tak skus pit salviove caje a davat si salviove zabaly , taktiez pomaha aj zensen :) vela stastia :)

siusska

Ahojte,ja sa chcem opytat ci nemate niake problemy po operacii co sa tyka kompenzacneho potenia.Tiez chcem zakrok podstupit ale este vaham.Poradte prosim

dajo

Zdravim vas :) toho roku uz budu 2 roky co som po operacii. Ja som bol vo Vysnych Hagoch a som spokojny, vobec nelutujem ze som tento zakrok postupil. V pripade akych kolvek otazok tykajucich sa operacii kludne piste. Rad poradim :)

maila

Dobry den,som zo Ziliny a chcem ist na operaciu do Ruzinova.mohol by mi niekto vysvetlit kde presne sa nemocnica nachadza,pripadne mi troska vysvetlil cestu?vopred dakujem

maila

Dobry den,som zo Ziliny a chcem ist na operaciu do Ruzinova.mohol by mi niekto vysvetlit kde presne sa nemocnica nachadza,pripadne mi troska vysvetlil cestu?vopred dakujem