byvaly

lajlanka

je pravda,ze ja tiez niesom na vztahy velmi,aaale pacila by sa mi predstava,zeby som mala niekoho od 19tky,na cely zivot kamosa,ked uz nie frajera,kt.by sa na mna nevykaslal nikdy a vzdy by sa dalo nanho spolahnut,este takeho nemam,vsetci ludia pridu do zivota,potom odidu,znova sa po case zjavia,alebo nie....co,ja viem,asi mi chyba dakoho takeho mat,a leto tiez neviem s kym budem travit cele....nemyslite si,ze som divna :-D,ja som si vybrala jeho na toto neviem preco,taky je vlastny,ze ani nemusim byt v jeho pritomnosti,tolky cas ani komunikovat,a aj tak nezabudnem nanho,ved sa vravi,ze niektory ludia nam zmenia pohlad na zivot,no on mi radikalne...aj ked asi nevie o tom,ja si tu spominam,a aj tak nikto nevie o com hovorim :-D :-D

lajlanka

on je dost zvlastny v tomto,ani mi sme spolu nechodili,aspon to tak nebolo vyslovene....aj,ked vsetko co vo vztahu je bolo,preto som bola nasrata na nho,a nechcelo sa mi s nim bavit normalne.....podla mna on ani tuto neberie tak,ze s nou ostane,ved ma len 18 a,hmm pacit sa mi bude aj po maturach,to viem,a styri mesiace volna robi svoje,nie teraz,nech si robi co chce v tomto obdobi,to ma aj tak netrapi,len som sa chcela spytat tuto vec,ze aj,ked niekoho ma,ci sa da nejakymi trikmi odlakat pozornost na seba

lajlanka

tak faaajn,no,ozvem sa mu ked budemmat po maturach,aj tak teraz by som vztah nestihala,a pre info.on s nou nechodi....mam to zistene

ika2305

Trošku nechápem čo naozaj chceš, chceš s ním dobre výchadzať ako bývalá partnerka alebo ho chceš mať znovu za parnera?? Či už kamarátsky alebo partnerský vzťah, oba by mali byť založené na komunikácii, to však musia chcieť obaja a nie len jeden. Problémy sú na to, aby sa riešili. Keď sa jeden urazí a druhý sa s ním rozíde, nechce to vyriešiť, tak asi ťažko hovoriť o láske. Asi ste nezrelí na vzťah. Mala by si si ujasniť čo vlastne chceš a podľa toho sa aj správať a konať.

mimusicka

boli ste spolu pred rokom,on ma momentalne iny zivot,ma novu kocku s ktorou mu je fajn,asi keby mal o teba zaujem tak sa ozve on,nemyslis?

mimusicka

lajlanka,spamataj sa,nebudes predsa rozvracat niekomu vztah len preto lebo sa ti zrazu ten chalan zapacil,najdi si ineho a ich nechaj,ked su stastni,ako by sa tebe pacilo,keby po tvojom chalanovi isla nejaka baba