elektrizovanie vlasov

Sosanah

Hlavne túto zimu mám obrovský problém s elektrizovaním vlasov a paradoxne mi to zhoršuje antistatická kefa s prírodnými štetinami, ktorej používanie sa pri tomto probléme odporúča. Antistatická je v mojom prípade anti-antistatická...

Emulkaa

Aj ja mam stym strasne obrovsky problem... uz takych par rokov.. vlasy nemozem nosit rozpustene . Vyskusala som X samoponov, kondicionerov a balzamov aj oleje ale nic.. uz fakt neviem co mam robit :/

žaneta

Ja by som chcela aby sa mi elektrizovaly moje vlasy .Viete mi pomoc ?? čo mam použivat aby sa mi elektrizovali ?? :D

mbabulkam

z vankusa????aj ja mam taky isty problem a toto ma nenapadlo:)mate ma rano vidiet :)vyzeram ako meduza:)baby mne trochu pomohol kondiconer z DM drogerky,ale nespomeniem si ako sa vola.. pak napisem nazov,ked sa dostanem domov

devilka9

Ocot zmiešaný s vodou pomôže ... dajte si to do fľašky s rozprašovačom, ocot s vodou pretrepa a jemne nastriekajte na osušené vlasy. Potom prečešte. A elektrizovanie je fuč!

andy

Ja si myslím, že by to mohlo byť ovplyvnené aj umývaním v nesprávnom čase. Keď som sa držala lunárneho kalendára, nemala som taký problém. Ale teraz ho mám momentálne len objednaný, tak si umývam hocijako a tiež lietajú ako bláznivé

lucik

Ja mam tiez taky problem a nedavno som prisla na to ,ze to mam z vankusa na ktorom spavam. Kedze sa paplony nemozu oprat s avivazou vobec netusim ako sa tohoto problemu zbavit!

andy

Skúste zmeniť šampón, kondicionér, ja mám väčšinou s tým problém vtedy, keď si dávam na vlasy oživujúce kúry. Moc zjemnia vlasy, potom si dám zase kilo tužidla

podobne

Ahoj. No ja mam tiez s tym problem... Desim sa ciapky v zime. Kadernicka mi poradila cesat sa drevenou kefou na vlasy a pouzivat celkovo drevene hrebene... ozaj to pomaha.. ale musis ho mat stale pri sebe :-P