Co priatelovi pod stromcek?

Príspevok v téme: Co priatelovi pod stromcek?
lejuska

Ahojte, viem, ze tato tema tu uz bola mozno viackrat, no predsa. Chcela by som sa inspirovat, co baby kupujete svojim polovickam na Vianoce. S mojim sme spolu tri roky, mam pocit, ze skoro vsetky napady som uz vycerpala, a chcela by som ho naozaj niecim prekvapit. Obycajne to doteraz dopadlo vzdy tak, ze som mu kupila nieco na oblecenie, ale tomu by som sa tento rok chcela vyhnut. Ma 23 rokov. Poradte prosim.:)

sisi678

no neviem ci vam poradim lebo mam taky isty problem hh=D....ale nasla som jednu crazy stranku humorshop.sk a tam su super vecicky aj vtipne skuste checknut=)moj priatel ma rad take sialene tricka a tak takze ma to troska inspirovalo

lejuska

Mimča, ja viem, ze je to tazke ked ho nepoznate, no ja by som skor chcela inspiraciu v tej forme, keby mi kazda napisala, co kupuje tomu svojmu. Ale velmi dakujem aj za tvoje tipy :)

mimča

záleží na tom čo má priateľ rád...kniha,cd,poukážka na masáž či do fitka,vstupenka pre dvoch na divadlo či oblúbenú kapelu,tiež podla finančných možností - víkendový pobyt pre vás dvoch niekde,športové náčinie ak je športovec,známky ak je zberateľ,kvalitný hrniec ak rád varí,...to sa strašne ťažko radí ked o nom nič nevieme...