perfektna kadernicka!!!!

katusaa

odporucam salon Paradiso na obchodnej v BA, mily pristup a max. spokojnost :-)) ja mam odtial iba dobre skusenosti

sandy21

no ja som raz bola v day spa a spravili sa fajn, aj brushing spravili velmi dobry. do Pierotu chodim casto a som velmi spokojna. asi zalezi, ku komu ides. ale raz som bola v na groslingovej v Trifam, katastrofa najvacsia za dve tisicky, hned som musela ist k inej kadernicke este v ten den

veronika

no ved prave je ich vela a skoro vsetky stoja za ....cest vynimkam.naposledy som bola v xoxo day spa a vysolila som tam 2600sk za nieco co by som si asi aj ja lepsie urobila a este sa tam aj otrasne spravali.tak vyskusam a uvidim.

edit

vraj sa to vola nejak...frais al tak...spoznas to podla toho ze na oknach maju napisane kadern, kozmet a tak...ona robi s lorealom a tie ceny sa od toho odvijaju...asi tak od 500 a vyssie...urcite jej zavolaj, chodim knej uz 5 rokov a som nadmieru spokojna...vies v blave mas vela kadernicek ale malo znich je dobrych...spalia ti vlasy al ti nanutia neco co vobec nexces a to potom dopadne ako katastrofa..ona vie naozaj poradit...drzim palce

edit

super kadernicku najdes v salone na radlinskeho ul v centre. vola sa zuzka pribisova a je fakt super. vie velmi dobre poradit aj co sa tyka farby a vzdy s tebou konzultuje kazdu vec co ti ide urobit...ak hladas fakt dobru kadernicku tak jej zavolaj na tc 02/52444022

veronika

ja som mala na pierot zatial iba negativne ohlasy,ale asi zalezi do ktoreho ides.a ty tam chodievas?kolko to tam stoji?

veronika

som z ba,vlasy si melirujem uz 5 rokov a nie ze by ma nejako dokalicili,ale vyhodila som dost velke prachy a nebolo to nic extra a to este nehovorim o ich pristupe k zakaznikom.