pomoc, vola ho zlatko

Príspevok v téme: pomoc, vola ho zlatko
zufala

Pomoc, oci mam plne slz. Revem tu do vankusa a neviem, co si pocat. Viem, ze mi budete hovorit, ze som nemala, ale ja som mu pozrela do jeho e-mailovej schranky. Pise mu tam nejaka zenska. Napisala toto. Ahoj zlatko. Na dalsi tyzden mas dovolenku, vsak? Budes doma? Mohli by sme skocit niekde na kavu. Bozkavam ta.
Pise to uz asi mesiac a stale ho oslovuje zlatko, jej hrabe?
Myslite si, ze to mohla napisat aj iba kamoska? Co mam len teraz robit? On je teraz v robote a pride az rano. Mam sa ho to opytat, co to malo znamenat? Alebo radsej nie a zistit viac? Ved mi predsa povedal, ze ak by si niekoho nasiel a mna uz nechcel, povedal by mi to. Mozno to nebude zle, ale dostalo ma to. Rozmyslam este, ze by som jej napisala, ale najskor nieco nezavazne, akoze sa chcem s nou skamaratit, bol by to dobry napad?
Dakujem, dakujem, vsetkym, co mi nejako pomozu.

kamarat?

Zufala, to je trúfalé oslovenie na kamaráta nemyslíš? Mne by vadilo, keby môjho partnera iná žena takto oslovovala. Nemusí ti byť hneď neverný, ale môžu to byť začiatky nejakého vzťahu. Môj partner si tiež takto vypisoval so svojou susedou a mňa to skutočne vytočilo, lebo viem, že mu je sympatická. Dokonca to bolo drastickejšie a boli tam erotické narážky. Ja som bola taká nazúrená, že som mu povedala, že som našla ich rozhovor a čo to má znamenať? Z jeho strany to boli len reči, on rád flirtuje, ale k skutkom sa nemá. Ešte že tak. Musel si to dlho žehliť a nie je to doteraz zabudnuté, ale už mu nič nevyčítam. Keď mu prezradíš, že si mu čítala jeho emaily, tak sa nazúri a bude ťa hrešiť, čo si si to dovolila. Ale určite by si mala ujasniť aký majú vzťah medzi sebou.

zufala

Ja viem jeho heslo do schranky a on vie, ze ho viem, dal mi ho davno, len ci si na to este pamata. Problem je, ze v odoslanych spravach on nema nic. Napisala som jej, ale prave tam asi nie je, musim pockat, aby odpisala, ked sa vrati, ak odpise. Mozno odpise az zajtra, pozajtra, to mam dovtedy cakat?

lencok1

myslela som to tak,ci ty poznas heslo na jeho mail alebo ta automaticky prihlasilo a este jedna otazka, vie on, ze ty vies heslo na jeho mail?

lencok1

Okamzite ries, neviem ci zrovna cez nu, ale uz si jej napisala...co ti odpisala?
A priatela by som sa spytala na rovinu,poznala heslo do jeho mailu?

zufala

To vsak nie je vsetko. V dalsom e-maili mu navrhuje, ze mozu cele dni prelezat pri kave. Preco mi s tym nikto nechce poradit, okrem err, jej dakujem,? Tu nikto nema skusenost s niecim podobnym, dakujem, ak poradite?

zufala

Uz som z toho aj menzes dostala. A to mal prist az zajtra. Ale to ma trapi najmenej. Som hotova. Mne uz sibe. ja som jej normalne napisala na chate, mala tam tu adresu, ci si nechce pokecat. je to az prilis trufale? Ale mozno sa nenapadne dozviem viac. Preskocilo mi. Robim zufale veci. V tejto chvili mi strasne sibe. Ale toto som necakala, co sa docitam.

err

nahorsia je neistota.chci vediet pravdu a ulavi sa ti aj ked bude akakolvek. vies clove si zvykne namyslat akstastroficke scenare al to su len nase fantazmagorie, takze ziadn panika, OK?