v zúfalom stave :((

Príspevok v téme: v zúfalom stave :((
sandyy

Ahojte všetci, chcem vás požiadať o radu, neviem čo mám robiť s mojou babou, ako by ste reagovali, alebo čo by ste robili na mojom mieste, keby jej nájdete v jej email adrese tieto správy, vôbec som ju nechcel kontrolovať, len nedopatrením som sa mi podarilo cez historiu dostať do jej emailu, a našiel som tam toto :

Citujem, celé je to skopírované :

hmmm, nejako... to je dost zložito povedané, vieš ja potrebujem istotu vo vzťahu a s dialkou mam už skusenosti, pričom ja chcem mat niekoho s kym budem moct byt čo najskor a čo najbližšie, teda ak bz som potrebovala mat niekoho pri sebe v ťažkej chvili aby som nemusela čakat hodinu, dve na to kym pride za mnou... chápeš o čom hovorim však??... no aj mne sa drieme, a asik tu zaspinkam, nehenvkaj sa ak sa mi podari dat y miesto z lebo to tu je prehodene a strašne mi to tu vadí a nie som zvyknuta.... dneska ti nejako nie je do reči... fnuk asi sa so mnou neceš bavit fnuuuk____________________________________________ _________
> Datum: 16.07.2008 09:47
>
>Ano to je pravda, diaľka. Ale tak nejako by sa to zvládlo...juj sa mi nič nechce. Drieme sa mi...

>Prijata: 16.07.2008 09:43
nooo ale beh a spánok su dost odlišne činnosti xi.... hmmm ....no nemáš začo dakovat, čo je pravda nie je hriech.... nooo ved všetko chce len čas.... lenže pozri nas deli aj dialka fnuk...a nefiem si predstavit ako by sme to riešili.... mno....

> > Datum: 16.07.2008 09:41
> >Dakujem,
> >
> >si moc milučká. V práci som do tretej a potom pojdem domkov a asi si ľahnem, alebo si pôjdem zabehať...Cmuky
> >
> >Chýbaš mi.. Veľmi by som ťa chcel..

> >Prijata: 16.07.2008 09:38
> > joooooooojha, ja bych spinkala aj do obeda xixii...ale na to si musim počkat až do piatku vtedy idem do práce až od 18:00 do 22:00 takže snad sa aspon v to rano vyhajkam.... mno ktovie všetko je vo hviezdach, inak tie fotky čo maš v tej tvojej stránke tak si fešák nooo šak som ti to aj do rp napísala že bych sa neraz za tebou otočila... si zlatunky .... a čo plánuješ na poobede? dokedy si v práci?

> > > Datum: 16.07.2008 09:29
> > >Som rád, že mi píšeš a nehnevám sa...Určite nie. Teším sa s toho. Aj ja by so hajal....By som si lažkal a zaspinkal. A kebyže spolu my dvaja to by bolo úžasné...však??? či nie? Jasné brnkni.... K.

> > >Prijata: 16.07.2008 09:26

>> ahojec, hej ta včerajšia večerna mi prišla, dikes, ale prepáč že som ti neodpísala ale už som hajkala.... bo som bola unavena.... takže som si ju prečítala až rano, dufam že sa nehnevkaš že som ti neodpísala... no ani mne sa tu moc nece byt, som nejaka unavena, len by som hajala...mno musim počkat do piatku xi... mno a čo máš noveho? hmm? nevyrušujem ta hm? pokec tu mame sčasti bloknuty.. takže ti radšej píšem e-maily ak ti to nevadí... ale ak ta to obťažuje stačí povedat...neviem či dneska mam narok na obedovu prestávku takže pripadne ti možno brnknem (ak chceš) cez prestávku na wc xixi .)
> > >

> > > > Datum: 16.07.2008 09:20
> > > > Předmět: RE: for you
> > > >
> > > >Ahojko zlatko,
> > > >
> > > >áno som v práci, ale sa mi nič nechce.. Už nech som doma. Xi. Prajem ti krásný dnik zlatko a posielam pusinku. Dostala si sms?
>>>>
> > > >Prijata: 16.07.2008 09:17

> > > >Predmet: for you
> > > >
> > > >ahoj Kristián, ako sa majkáš??? ja na telefone, dneska som tu od osmej do štvrtej.... no a ty ako v práci? či sa flákaš domena? hmm? ... včera som ti potom už radšej nevolala.... ked si písal že si bol unaveny.... a dneska čo ešte plánuješ?? hmm? PS inak to som ja Jana (Janulka...

A to som sa až dnes dňa 11.12. 2008 dozvedel aj to náhodou, a toto už bolo v júli :((( neviem čo mám robiť, pretože ju milujem celým srdcom, ale momentálne sme neni spolu rozišla so mnou a dôvod jej rozchodu bol, že stratila vo mne dôveru, a čo mám vravieť teraz ja, a ako sa mám zachovať, ked ona toto robila v čase, ked bolo vše v pohode? kde je teraz moja dôvera??

sandyy

Ono to s tou novou babou nieje vôbec také ľahké ako sa vraví, my sme spolu chodili 3 roky, a presne, v deň ked sme mali osláviť výročie, tak mi urobila toto. :(( a okrem toho, ja som si chcel s nou založiť rodinu, mať deti, už sme si aj pozemok kúpili :(( ja som jednoducho povedal svoje heslo ešte na začiatku vzťahu, a odvtedy to bolo stále to isté, ale už pre zmenu ja jeho som nevedel a ani neviem, a ked som si ho aj vypýtal, tak mi povedal a načo ti je??

pre sandyy

počuj sandyy - je to tvoja chyba - načo si jej dával prístup do tvojich e-mailov....Ked už si vypisuješ aj s inými babami - to je jedno o čom, tak to dobre schovaj, lebo my sme také že všetko čo sa dá použijeme proti chlapom:) ale teraz vážne: viem je to ťažké ale viem o čom hovorím - tiež som sa sklamala - bývalú už nerieš a rýchlo si nájdi inú - tvoju ex to určite bude pekne štvať(ale určite to nedá na sebe poznať) a na druhej strane - ty možno natrafíš na omnoho lepšiu...:) viem z vlastnej skúsenosti:)))tak držím palec

3nttt

sandyy===neuraz sa ale co citam tak ta tvoja ex je este obycajne stena ktore nevie co zo sebou.asi je aj dobre ze to takto dopadlo.najdes si inu.ktora bude na nieco vaznejsie pripravena.neboj:)

someone

neda mi nepridat sem prispevok, po precitani problemu (ja nechapem ako) ale doslova my vysli slzy :( nie som taka stara, ze by som mala nazory nasich "rodicov" , naopak, budem mat onedlho 20, ale to aka je dnes spolocnost mi niekedy doslova vyraza dych, ...to co vsetko dokazeme my mladi robit, je strasne smutne, alkohol, drogy, vychvalovanie sa kto bol viac ozraty!? :(( alebo kto ma drahsie, ci znackove boty, namakane auto a pod...strasneee...newiem, ale spolocnost ako celok ide dolu vodou a co to bude o par rokov, ked sa takito dostanu do vlady? ... jedno viem isto, ze toto sa nezastavi, bude to len horsie...skoda ze na klasicke hodnoty ako uprimnost, dovera, laska, dostojnost, respekt, a pod. sa zabuda.

Sandyy-mam podobnu skusenost, hoci o tom, co moj priatel pisal na inteernete neviem, avsak stacil mi k tomu jehoo mobil aby som sa po dvoch rokoch presvedcila ze ten citlivy chalan s (este vtedy) obrovskym srdieckom nie je taky uzasny ako som si myslela, tym, ze bol schopny napisat kamoske ci sa nepohraju na jeho izbe na intraku ma viac nez len dostalo :( doteraz o tom nevie, ze som sa to dozvedela, a ani som nedokazala mu povedat co ma trapi, opytat sa ho preco ma sklamal,...moja laska je akosi silnejsia... :(( ...

A tebe sandy - mno naozaj ti taku situaciu nezavidim, viem ake to je, a nedokazem pochopit ako to moze vobec niekto urobit :( ....mobily, interntet, internaty, vztahy na dialku su velkym zdrojom tykchto situacii, podvodov, nevery a pod,... a iba ak je vztah skutocne zalozeny na pravej laske, tak tieto prekazky vie zdolat... (lenze dokaze dnes este existovat skutocna laska v takejto spolocnosti?)... myslim, ze odpoved uz pozname vsetci... ! :(

sandyy

ona má 19 rokov, práveže som si myslel, že je náladová, a to som si myslel, že ju poznám ale po tých mailoch, som sa zmýlil v tom. no dôvod, stalo sa to v novembri, konkrétne druhý novembrový, že mi šla skontrolovať rp na pokeci, bo že mala ciťáka, to nazvala, a našla mi tam ako som jednej babe nap, počas toho ako sme si písali, sex, čo ako bolo zo srandy a ona sa toho chytila vymyslela si nick dala fotku cudzej baby, a namotávala ma na sex stretko, kde som si myslel, a aj som jej chcel nap, že zlatko to si ty?? a nenapísal som to, bo, že však určite to je ona, a tak sme si písali, a nakoniec, ako už bolo dohodnuté stretko,ale ona si myslela, že ja sa vážne stretnem, a tak večer vten, ked som šiel za nou, tak mi povedala, že to ona, a že končí. že stratila dôveru. som dostal odplatu za moje srandičky. :((( a ešte najlepšie na tom je, že počas toho sa stretávala s druhými chalanmi a ked som sa jej na to spýtal tak mi povedala, že to je len kamarát, ale v skutočnosti sa ma to škrelo, bo v poslednej dobe som ju vidával v spoločnosti jedného chalana a ona, to je len kamarát, a hlavná vec, že neustále s niekym volávala a ... na net... a ona, že som žiarlivý, :/(((

musím priznať, že som spravil jednu veľmi obrovskú chybu, ked som jej dovolil sa stretať s pokecu s ľudmi, ale to bolo, že pokiaľ sú to len kamaráti, a pomôcť niekomu, že prečo nie, ale nikdy by som toto nečakal, miesto toho. :( ale skôr som to aj bral z tej stránky, ved dovolím, a nechám na nu uvážiť čo je správne a čo nie, ved dievča má aj rozum a vek, k tomu, ale smola. pravý opak. všetko z lásky a ona toto, a ešte najlepšie, ked napísala jednému chalanovi citujem :

awoj Maťko, no tak poznaš tak dufam že nezneužiješ heh :) dneska to bol čistý horor v robote...och som bola rada že som odtial už vypadla....a zajtra som mala ist do prace taky tak ale vybavila som si volno lebo citim že potrebujem si oddychnut.... taky normalny víkend konečne mat :) noo jasne šak ked tu budeš alebo na nete všeobecne.. tak kludne mi prezvon a ja sa pripojim nie je problem :) teškám sa ... s tým expriatelom máš pravdu ja viem.... ved ja si aj tak urobim po svojom.... nabuduci vikend pojdem "žit" hehe :) :) .... no tak kludne možme dakedy volačo vymysliet ja nemam nič proti....mam rada spontanne veci ojojoj... som takých teraz zažila s kamošom posledný čas dost heh :) je to super pocit ist po dlhom čase s niekym von a riadne sa vyjašit he h:) to mi chýbalo... a večer sa cítim tak že som potom ten den prežila uplne naplno :))) oki tak šak ako hovorim kludne prezvon a ja pridem :) xixi.. tak zatial awojko pa janulka...

rabbana

inak,aj ten ich rzhovor..hajks, cmuckam,domenko, zlatino...ale male infantilne deti,neznasam taketo vyjaddrovanie,pride mi to detinske a plytke...reci o nicom

rabbana

ty si si nevsimol pocas tych mesiacov,ze sa sprava inak,ze si skryva mbil,alebo ze je ina kvoli nemu? inak,myslis,ze sa uz stretli, alebo si len pisu? lebo taketo reci silne ma kazdy zapc,ale ktovie,ci by im to fungovalo...ale to je jedno,je to hnusana prasiva,toto sa nerobi,ked niekoho nechcem,nebudem s aprevtvarovat a za jeho chrbtom toto....no a ze ona stratial doveru v tebe? urobil si nieco take,co by ju mohlo k tomu viezt? mozno len potrebovala dovod,aby si mohla zacat s inym,a aby ona vysla z toho nevinne...tak si to zorganizovala v hlave tak,ze tebe z neveri, ty si vina a ona ma narok na novy vztah,...bla bla... kolko ma rokov? nevsimla som si,ci to pises...

3nttt

myslim ze ked ste sa teda rozisli a teraz si nasiel toto tak by to mohla byt ta najlepsia cesta k tomu aby si zabudol.toto mi pride az na moc horuce maily:(

aslkaôl

Musis teraz vydrzat par neprijemnych tyzdnov ci mesiacov a potom bude vsetko fajn a najdes si dievca ktore si ta zasluzi ... kasli na nu, sama nevie co chce a ktovie ci to aj niekedy bude vediet