Urológ alebo doktorka alebo kožné?

Príspevok v téme: Urológ alebo doktorka alebo kožné?
parfi

No takže chcel by som sa spytať keby som chcel zájsť na preventívnu prehliadku s mojím penisom....tak mám zájsť rovno ku urológovi alebo ku osobnej lekárke alebo kožnej doktorke .....a nebude to trapas keď sa mi postaví :-( ??? ....alebo čo keď zistí že si onanujem(honím) ....a chlpy si mám ohloiť alebo ísť s takými zarastenými ....mam 14 rokov

damme

no ked sa ti postavi pri doktorovom "vysetrovani"..tak potom diagnoza je jasna..si gay :DD
nema sancu sa ti postavit pri vysetreni...pokial ti nebude stahovat predkozku nejaka "pamela" :D

parfi

omg ....tak ja neviem ako zareaguje moj penis ked nanho niekto bude sahat .....a co ked pomyslim vtedy na moje sexy spoluziacky alebo kuknem na sestricku ....a to vazne by ma vyhodil keby som si neoholil ??? a co to znamená keĎ si ipsujem ???....a iba tak či nemám niejaku chorobu alebo niečo také by som tam chcfewl zájsť

urológ

Tebe sa postaví, keď ti ho bude vyšetrovať lekár? :)
A prečo chceš ísť na preventívnu prehliadku s penisom?
Ak zistí, že onanuješ, tak to nič nebude, horšie by bolo, keby zistil, že ipsuješ.
Chlpy si musíš oholiť úplne, inak ťa vyhodí a vynadá ti že si chlpatá smradľavá opica!