Sex s moslimom

lula.

vseobecne s cudzincom to nekonci velakrat dobre.su pripady kedy to vydrzi,ale vacsina pripadov skonci rozvodom alebo rozchodom.zalezi len na vas co od toho cakate,ked na Slovensku nic dobre nie je tak sa pozrite naokolo,ale najst toho praveho v cudzine to sa podari len zopar ludom-viem o com hovorim.

fericiatka

No tak toto sa uz neda citat, kazdy tu pise,ze aky su moslimovia zly, ako ublizuju zenam atd atd, a ze aky je zivot s moslimom a ze neviem co...Ano to, co citate na internete, ze zeny nosia satky astd, tak to je pravda, ale zeny ,moslimky...tak si to uz uvedomte a reci typu otehotnela a zobral ju do jeho krajiny a musela konvertovat, tak to je riadna somarina,keby tam nechcela ist tak nejde a konvertovat ju nikto nemoze donutit...a este taky maly dotaz, najprv vsetky co si zacnu s moslimom, tak su stastne, lebo su ovesane sperkami, maju stale plnu penazenku,lebo oni sa o zeny staraju a potom placu, ja som to spravila tak, ze som neprijala od mojho priatela nic a zijeme normalne a ja som krestanka...a vycvicila som si ho, ale niektore hlupane zo zaciatku to pokazia a potom uz nieje cesty spet to je pravda, ked mu ukazete ze vsetko moze s vami...a este jedna vec, ked pride rec o nabozenstve, kazdy krestan zacne hned ja som krestan ja som krestan, kolki z vas maju precitanu bibliu?..kolki podla nej ziju?...zamyslite sa...

Ilaaaaaa

vy ste srandovny...lucinka trapne ze zadaj si to vyhlaavaca ...ty sa riadis azda vyhladavacmi? ked ti tam napisu ze 90 % zien su vacsie svine tak ako sa obhajis? nebud smiesna..je to ubohe..clovek pokial nezazije tak nevie o com to vlastne pise... ja mzijem smoslimom niekolko rokov a nemam si na co stazovat..zalezi velmi od povahy cloveka...a to s tym sexom ze moslimovia stoja za hovno tak ako nadmieru ubohe...to ze ma ona ine naroky tak azda nebude sa kazdy riadit jej nazorom..vyspi sa s jednym moslimom a uz je z nej skusena psychlogicka o vsetkych moslimov vie vsetko..ach ludia citate to po sebe??????

leilia

Ahojte baby.
Ja som mala 5 rocny vztah s moslimom. Zacalo to laskou (ruze, darceky, vyznania...), ktoru citil vraj len ku mne a nemiloval este nikoho, ja som sa tiez zamilovala. Do nicoho ma zo zaciatku nenutil a doprial mi maximalnu slobodu az kym sme spolu nezacali zit. Bola som stastna a bol to moj prvy vazny vztah, neskor sme planovali manzelstvo, deti... Je pravdou, ze mi ho zeny zavideli, bol krasny, s vysportvanym telom, jemnuckou pokozkou, proste velmi pritazlivy a ja som bola nanho hrda. Spoluzitie bolo z pociatku ok az kym som nezacala pozorovat jeho vikendove odchody, nevsimavost voci mne, lahostajnost, flegmatickost, prikazy aby som nepracovala a aby som si zacala zvykat na moslimske zvyky, ponizovanie v spolocnosti moslimov (spraval sa ku mne ako k nejakej veci!)... Vlozil mi do ruk koran, do ktoreho som sa zacitala. Poviem Vam, ze nikdy mnou take zimomriavky nepresli ako ked som sa zacitala do tejto "knihy". Nakolko som krestanka nedala som sa a nesuhlasila s jeho príkazmi. Jeho odchody boli castejsie az bolo pravidlom, ze vikendy travi vraj s priatelmi. Po dlhom patrani som zistila, ze este kym zacal vztah so mnou, zil s jednou zenou v inom meste a sucasne aj mna oblboval tych par rokov. Velmi som sa sklamala, pretoze som videla za sebou aj kus prace, vdaka ktorej som zariadila a kupila z vlastnych sil byt, nespocetne vydavky na cestovanie do jeho krajiny... Jednoducho ma vyuzil, pretoze videl, ze som sikovna a samozrejme zamilovana (teda mala som poriadne ruzove okuliare).
Jedno viem urcite, moslimovia drzia za seba a jeden za druheho vlozia aj ruku do ohna.
V spolocnosti o nas rozpravaju ich recou a to aj na temu na co im je zena... Ja som sa priucila ich jazyku a teda som mala moznost porozumiet mnohym recovym vyjadreniam z ich ust.
My zeny sme len hracky pre nich a sme tu len pre uspokojenie ich sexuality a zalozenie potomstva!
Momentalne som stastna s mojim novym partnerom a podotykam moslimovia stoja v posteli za hovno!!!

Aj preto moslima nikdy viac!!!!!!!

Nasi chlapi su a aj ostanu tymi poriadnimi chlapmi, ktori aj vedia po com zena tuzi...

coooo

ja si myslim ze to je kazdy moslim taky natara vam kaleraby do hlavy a konec moslim, turek, ci neviem este kto s takym sa radsej nie zapliest ruky prec od nich

ajaj..

poznala som jednu polku..zijem v anglicku a tu je moslimov ozaj vela.. zalubila sa do moslima, nosil jej kvety, klacal pred nou na ulici a prisahal ze ju miluje a ze ona je prenho jedina, vraj on nieje taky ako ostatni.. uverila mu, ostala s nim tehotna a on ju zobral do svojej krajiny kde mali svatbu.. a potom to prislo..ked prisla do jeho domu zistila ze nieje jeho prva a ze okrem nej tam je jeho dalsich 6 zien ktore s nim maju deti..kedze bola najmladsia tak im vsetkym musela robit sluzku..vaznil ju tam, bil a vsetci sa z nej smiali ostatne zeny boli totiz moslimky..ona jedina krestanka. o tri hrozostrasne roky spoznala novinara kt. jej pomohol utiect aj s dietatom spat do polska.. ale moslim si ju aj tam nasiel a zobral jej dieta vraj patri jemu lebo ona ho ukradla a chcela rozbit rodinu..viac nevidela svojho syna ani milovaneho muzicka.... TAAK do toho baby! spite s moslimami a caka vas "kraasny" zivot! vela stastia!

balenka

Ja mam skusenost s Arabom, ale krestanom, je to moj priatel uz vyse 2 rokov. Ale nemyslim, ze by sa sex lisil v zavislosti od nabozenstva..