ako na tehličky?

odtehlicka:)

Blue eye. No, ja som mala tehlicky na bruchu..vyzera to hrozne, nic som potom nerobila, len si brucho zakryvala. Pekne brucho je pekne vytvarovane pomocov sikmych svalov. Som cvicila klasicke sklapacky, obcasne kalanetiku, chodila na aerobic...tam nas pekne hnala:). Ale od tehliciek ta chcem odhovorit. Nevyzera to esteticky. Brusko je krasne, ked ich nevydno, a tak ked brucho napnes..budes ich tam mat. teda ak to nemas za ucelom nejakej sutaze..

tehla

no.. napis prosim tvoje miery a tak.. a chod si dat do lekarne zmerat percento tuku.. potom zistis, kolko potrebujes schudnut :)
na schudnutie tukov (vyrysovanie) su najucinnejsie sacharidove vlny. pocitaj si o tom na nete.. je toho kopec :)
no a ked k tomu pridas treningy aerobne a anaerobne, vysledok sa dostavi do troch mesiacov urcite..
ale musis tvrdo makat..
napr. kazdy druhy den aerobik/beh/proste sport, pri ktorom sa riadne zapotis
a tie dalsie druhe dni si daj posilnovanie.. ale celkovo si daj.. a 50 brusakov denne ti na to stacit nebude :)
daj si ale vsetky mozne typy.. sikme, so zdvihnutymi nohami.. atd
a odporucam navstivit stranku www.iwantsixpackabs.com
tipek tam ma skvele cviky a rady..
tak drzim ti palce..
a idem s tebou do toho.. lenze mojim problemom je, ze mam na sebe 14 kg tuku.. tzn, ze mne to nebude trvat 3 ale aspon 6 mesiacov.. kym sa toho tuku zbavim :) tak ale mozem si za to sama :)
budes sem pisat priebezne vysledky? :)

shenya

podla mna sa tuku okolo pasa najucinnejsie zbavis behom. iba brusaky nestacia, lebo tuk ti nezmizne, len sa ti pod zacnu zvacsovat svaly. mne beh pomaha, potom uz ani brusaky nemusim robit.

lea23

Neviem akú máš predstavu o tehličkách.Na babe je podľa mňa krajšie pekne ploché brucho, tehly nech si nechajú chlapci.To si myslím, že keď zamakáš za tri mesiace ho môžeš mať, skús pilates a kyždý deň si daj okrem toho aspoň 50 brušákov na podložke v rôznych polohách.Asi začnem s tebou, lebo aj to moje sa akosi rozkyslo:)