ako zaručene otehotniet do mesiaca

Príspevok v téme: ako zaručene otehotniet do mesiaca
linka7

ahojte, viete mi niekto prosim poradit ako mam určite otehotniet do mesiaca. kolko hodin alebo dni trva ovulacia,aby som sa trafila.stači ked budeme sexovat kazdy den počas 1-2týzdnov? Prosim o radu, pretože je to pre mna velmi dolezite aby som otehotnela do polovice januara, kvoli praci...ved ked budem tehotna ma nemôzu v praci vyhodit ani ked mi skoncila zmluva? inač babo chceme s manželom už asi pol roka. dakujem

wwwwww

Mimi23 podavas nepravdive informacie, hormony z tela po vysadeni hak zmiznu do 24 hodin, keby to tak nebolo, zeny, ktore zabudnu zobrat tabletku by neotehotneli...
Ten clanok z badatela nie je vedecky podlozeny, nenapisal ho ziaden lekar alebo vedec...Ciste teoreticky by mohlo byt ovplyvnene embryo muzskeho pohlavia, ak by zena pokracovala s branim vysokohormonalnych piluliek (35 a viac mikro estrogenu). To je vsetko. Takze prv, nez podlozis do eteru bombu, precitaj viac clankov, ale nie takychto gebuzin.

fiiifa

Ahoj Lucik,
to mi je ľúto, držala som ti palce.
Ja som teraz v situácii, že čakám. Budúci týždeň, tak okolo víkendu, ale budem vedieť naisto. Buď dostanem krámy, alebo si urobím test. Ale po tvojej skúsenosti sa mi do toho mic nechce. Každopádne najprv počkám, či mi bude meškať. Inak cítim sa úplne normálne, ak som tehotná, embrio by už malo byť uhniezdené, ale zatial nič fyzicky necítim. Žiadnu nevolnosť a tak. Ale to som ani pri prvom, len ma boleli prsia. Teraz ani to nie. No čo už, nemusí to vyjsť na prvý krát, nie? Každopádne držím palce a ešte sa ozvi. papa

fiiifa

Ahoj Lucik,
to mi je ľúto, držala som ti palce.
Ja som teraz v situácii, že čakám. Budúci týždeň, tak okolo víkendu, ale budem vedieť naisto. Buď dostanem krámy, alebo si urobím test. Ale po tvojej skúsenosti sa mi do toho mic nechce. Každopádne najprv počkám, či mi bude meškať. Inak cítim sa úplne normálne, ak som tehotná, embrio by už malo byť uhniezdené, ale zatial nič fyzicky necítim. Žiadnu nevolnosť a tak. Ale to som ani pri prvom, len ma boleli prsia. Teraz ani to nie. No čo už, nemusí to vyjsť na prvý krát, nie? Každopádne držím palce a ešte sa ozvi. papa

lucik

ahoj no nic!nove:-) mam ukazkovu mrsku..a zistila ze testy klamu.bola som aj na gynde a vsetko mam ok..a inak mozno ze aj dobre lebo v mojom okoli boli kiahne a tie su zevraj nebezbecne..ja som ich sice uz mala ..ale aj tak..a ty ako?

fiiifa

Ahoj Mimi, tie veci, čo si poslala som sice nečítala, ale viac doktorov nezáviesle od seba, mňa, alebo moje známe ubezpečovalo, že sa otehotnieť po HAK môže hneď. Môj synček sa narodil po 8 rokoch užívania HAK + 3 mesiace chránený styk po vysadení. Na 4tý mes. po vysadení som otehotnela a je zdravý. Inak poznám len z môjho okolia dievčatá (asi 15 aj viac) čo otehotneli po niekoľkoročnom užívaní. Deti sú v poriadku. Zrejme je to individuálne.

Mimi323

Tak to je v pohode. A buď rada, že si potom musela HAK vysadiť.
Tu ide hlavne o kočky, čo berú HAK dlhšie, možno aj niekoľko rokov, potom zrazu vysadia HAK a myslia si, že na nasledujúci mesiac otehotnejú. Ale také jednoduché to nie je, Organizmus sa musí niekedy veľmi dlho spamätávať z HAK.