ako zaručene otehotniet do mesiaca

Príspevok v téme: ako zaručene otehotniet do mesiaca
linka7

ahojte, viete mi niekto prosim poradit ako mam určite otehotniet do mesiaca. kolko hodin alebo dni trva ovulacia,aby som sa trafila.stači ked budeme sexovat kazdy den počas 1-2týzdnov? Prosim o radu, pretože je to pre mna velmi dolezite aby som otehotnela do polovice januara, kvoli praci...ved ked budem tehotna ma nemôzu v praci vyhodit ani ked mi skoncila zmluva? inač babo chceme s manželom už asi pol roka. dakujem

lucik

AHOJTE !! myslite si ze by som mohla byt tehotna ?? vysadila som antikoncepciu !len davame si zatial pozor ale milujeme sa viac krát za noc a nechodi sa partnem medzi tym nejak umyvat.. menstruacia mi meskala 5 dni ale potom som ju dostala ale bola divna.. trvala asi 2 dni taka slabucka.. teraz ma strasne bolia prsniky ..a podbrusko mam ako pred menstruaciou.. este som si test nerobila. priatel tvrdi ze to mam po vysadeny ze to bude normalne! co myslite baby??? mozem sa tesit??? lzajtra si spravim test... uvidim...

sissssa

pocula som, ze nie je vhodne sexovat priliz casto, pretoze kvalitne spermie sa nestihnu v partnerovi namnozit, cize semeno je ochudobnene.

Adulka

Presne tak, nič nieje zaručené a milovať sa silou mocou preto, že chceš rýchlo otehotnieť, to je blbosť..Just sa ti to nepodarí...

musska

nic nieje zarucene:) aj pri pare, kde je uplne zdravy muz aj zena a maju sex presne pocas ovulacie, je len 20% sanca ze zena ostane tehotna.

nibirux

moja keby toto bolo tak jednoduche nexistuju centra pre asistovanu reprodukciu mi sme sme sa prvy krat snezili pred rokom 4mesiace a nic teraz sme znova zacali teraz to bude treti mesiac a az teraz sa nam podarilo mat vobec suloz v plodne dni uz nechcem zazit to ako minuli rok presne podla kalendara strasne nas to stresovalo teraz to nechavame naspontalnost,poznam moje telo prave s pred roka kedy som sa na to pripravovala bazalna teplota,sledovanie hlienu atd... takze moc neplanuj v prvom rade ak naozaj chces dieta skus spoznat svoje telo a plodne dni a ak len koli praci skus s najs druhu.

ewinka

a ty si mylsi, ze tak otehotnies, ked budes uz iba na to cakat, kedy sa to podari a kedy nie??? to je prooti prirode... to sa ti nepodarii stihnut... len preto, lebo ty chces... :))) vsetko ma svoj cas...

hope

pokial si mala zmluvu na dobu urcitu 1 roka a potom si uz nic nepodpisovala automaticky sa ti to predlzilo na dobu neurcitu, zo zakona teraz mozu limitovat pracovnu zmluvu len raz. no a co sa mimina tyka vela stastia, mi sa pokusame cez rok a nic ale zelam ti aby sa Vam to podarilo co najskor len musite odburat stres.

tinka228

ja osobne si mylsím, že keď sa snažíte už pol roka a stále nič tak teraz pod stresom to môže byť ešte horšie. ale neber to tak, že ti neprajem, naopak želám ti, aby sa vám to podarilo a boli ste šťastní. a tiež si myslím, že ak ťa plánujú prepustiť, tak to urobia, keď ti skončí materská. ono sa vždy nejaký ten dôvod nájde.