kedy najskor otehotniem po vysadeni HAK?

Príspevok v téme: kedy najskor otehotniem po vysadeni HAK?
petulikkkkk

ahojte holky. nemate prosim niektora skusenosti s tehotenstvom a HAK? s priatelom by sme chceli babo, doteraz som brala HAK, chcem ju vysadit prave kvoli tomu otehotneniu a mna len tak zaujima, ze ako dlho to asi trva(teda minimalne)dokial je nejaka sanca na otehotnenie, teda kedy uz tie tabl. nebudu nijako ucinkovat. dakujem

musska

katka, bohuzial *** ma pravdu. Ja som brala roky HAK a znicili mi pecen. O dodrbanom hormonalnom systeme ani nehovorim. Ak by mi to vtedy niekto povedal, co to moze so mnou spravit, asi by som ich nebrala. Sledovala som rozne studie a vyskumy a to co HAK robi so zenami a s ich buducimi nenarodenymi detmi je dost zle. Bohuzial,je to vsak stale vyhodny biznis a lekari na tom zarabaju, za kazdu jednu predpisanu krabicku. Je to dan za pohodlie a ja som sa tiez rovnako pozerala na HAK ako ty, ze je to super vec,nemoze to byt zle,ked to kazdy berie.Dokonca mi moja doktorka povedala,nech tie bludy na pribalovom letaku necitam. A zial, taka malopravdepodobna vec ako "nador na peceni" u sotva 20 rocnej baby by kto cakal.Nikto. Potvrdilo sa,ze to bolo z HAk :(((

Ale k otazke:)) Mozes otehotniet hned, alebo fakt nikdy. Deti vsak po HAK maju castokrat vyvojove chyby, ktore sa z "financnych" dovodov pripisuju (oficialne) inym veciam. Obchod je obchod:))

panča

po vysadeni hak zrejme trosicku potrva, kym pride k ovulacii-otehotniet mozes hned.jedinym ,,rizikom,, je moznost viacplodovej gravidity, preto sa odporuca 2-3 cykly pockat

katu5ik

no, tak *** je velmi mudra:D:D .. ak nemas nejake problemy, tak moderna atk je už taka "dokonala" ze nejako extra neskodi...jasne, su to hormony navyse, ae co uz... :D ... a dokonca sa povrava, ze vajecniky su potom aktivnejsie:) ak teda neberies vela rokov bez prestavky... takze si myslim, že ked vysadis, tak este tyzden v podstate ucinkuje, vtedy mas menstruaciu..a potom na osmy den, kedy by si si dala novu tabletku, tak vtedy vlastne stracaju ucinnost..resp. o dvanast hodin.. tak si myslim:).. len ked ti nebude prichadzat dalsia menzes po vysadeni atk, tak sa hned neraduj, pretože to sa stava... ale radsej urob najprv test popripade navstiv lekara :)