Co je najlepsie jest na veceru?

zrut

Tak ja večeriam o 21:00 a vždy do sýta. Zväčša nejakú slaninu, salámu alebo niečo čo ma zasýti a vždy s plnotučným mliekom. A takto jem už 7 rokov a stalé mám OK váhu.

ch.poradkyna

na veceru:
vajicka, syry, tuniak, rozne druhy zeleniny..chude kuracie maso, sunka..je toho vela co sa da jest na veceru..a kopec kombinacii..

zvedavec

adamkrt, úplne súhlasím.
večerať treba,a nielen to papať počas celého dňa cca každé 3-hod.Je to presne o metabolizme ak budete jesť ,on sa zrýchli,a bude dobre(čo spapáte to sa spáli).Samozrejme že nie kofotiny,ale zeleninka ,rôzne šaláty(bez majonézy),a môžte kludne aj mäsko(kuracie prsia an grile bez oleja)

0vecka

ja viem ze je to stara tema ale napr z ovocia vecer sa da pribrat :) a ked mozem poradit radsej chudni cvicenim... ma to vela pozitiv

jajka001_

treba jest len tolko kolko stihnes spalit. ak som hladna tak si dam jest aj o polnoci. ale to sa mi stava len ked sa nenaveceriam alebo si dam slabu veceru.

brixa

ja tym, ze neveceriam, tak si udrziavam stihlu postavu. no zalezi aj od toho, kedy ludia veceraju a nasledne idu spat.
ja nejem pred spanim asi 6 hodin a celkom mi taky rezim vyhovuje. uz niekolko rokov. no ranajky si doprajem skutocne kralovske, zo vsetkeho, co organizmus potrebuje.

AdamKrt

Dobre jest, nech ma telo ziviny a nepotrebuje si vytvarat zasoby na horsie casy.

Kedy konecne ludia pochopia, ze to je o metabolizme...

Rikky

Chcela by som schudnúť podarilo sa mi schudnúť 2 kg ale vždy sa to vráti na pôvodnú váhu čo mám jesť na večeru aby som nepribrala ale práve naopak schudla?