ZAJTRA-STRES-Stretko

ANGEL-DEMON

pretože väčšina su na pokeci ubožiaci ktorí nemaju frajerky, uchylaci... a všetke ženy na pokeci považuju za radodajky... X-krát mi taky napiše.. napr. večer o 22 že ahoj kočka čo robíš...? nejdeš von? pridem po teba... alebo nudím sa neprideš ku mne? pozrieme si film...
a predstav si že su sprosté ženy ktoré normálne idú.. že zdravemu rozumnemu človeku zastáva ruzum... a potom plačú... a mame toho potom plne media,... ako ju napadol, nedajboh znasilnil... pritom šla k nemu dobrovolne.. mala sa dovtipiť...

ANGEL-DEMON

ja som sa stretla s chalanmi z pokecu po dlhsej dobe, kde sme si mali o com aj písať,.. mozno po 3 mesiacoch, pol roku denno denneho písania... ale!! na verejnosti, v meste, maximalne podvečer nech toho dotyčneho vidim aj ja aj ludia kolo mna... a žiadne také po stretku že "áááá ved pod tu mam auto zaveziem ta domov" NIE !!! tu sme sa stretli na námestí...tu sa aj rozchádzame..

netusim:)

ja uz som stara krava, ale od posledneho niekolkorocneho vztahu som dlho nebola na rande, na rande cez net nikdy... a preto som taka nervozna a posobilo to asi dost infantilne :)

ANGEL-DEMON

milá "netuším" tak neznámemu chlapovi teda do auta nesadám...!!!
nech si to svoje auto niekde odparkuje a stretko si s nim dohodni niekde medzi ludmi...!
***
zazitok mojej hlupej kamosky!!!
večer!! po tme! po nu prisiel chlap na aute,... a ako to byva zvykom, čo rozumnejšie, ktore sa učime na chybach inych vieme! že chlapi z pokecu zvlast ked trvaju na stretku vecer a reči typu "pridem po teba autom.." hned vieme že chce trtkať!!!
čiže neviem čo tato dospela žena 28 ročná čakala... ked ju večer zobral na polnu cestu... no kedze ona s nim sex nechcela, on sa pred nou vyzliekol a vyhonil si pred nou.. stačíí??!!!!

netusim:)

dakujem za rady... tie fotky uz som doma ukazovala, ale pred stretkom ukazem znova samozrejme...uz si piseme vyse pol roka a vyzera normalny chalan, praveze nepise ziadne "cmuk" a podobne, je tam odstup, co sa mi na nom paci..ale samozrejme, realita moze byt ina..

ANGEL-DEMON

ad.1 - stretnuť sa na verejnom mieste cez den,...
ad.2 - nebozkávať! nie je dovod, je to cudzý človek!
normalne sa s nim budes bavit tak ako ked si na nete pisete len v reálnom zivote... a
a na záver- povedz o tom niekomu, ked aj nie rodicom, tak surodencovi, sesternici, alebo kamaratke,..nech o tom koli bezpečnosti niekto vie...a povedz im ako sa ten dotycny vola a ukaz ho aj na nete, pravdepodobne ma FB,..