Gynekologička - Košice

jankaaaaa :)

názor
No ja chodim ku dr. Kelijovi...podla mna je to lekar aky ma byt...ma velmi prijemny pristup, ludsky, no aj povie ked sa nieco deje narovinu nerobi omacky...hrozila mi operacia, ale kedze v procare neoperuju zohnal mi tiez velkeho odbornika :)) po priatelovi a mame mi bol pri mojich problemoch tretou najväcsou oporou...a este jedno plus pre neho...ma prijemnu sestricku...

názor

Ahojte baby, chodila niektorá z vás kun Mudr. Kelijovi. Ja som bola u neho 2-krát. Prvý krát bol úžasný, taký fajn prístup som doteraz nezažila (to som vystriedala 4 lekárov), druhý krát ale nemal veľmi dobrú náladu.(možno len nemal deň, nechcem ho posudzovať). Viete o ňom viacej??? Ďakujem.

kywy

no ved preto som od nej odisla:)) na kazdy jeden problem mi povedala,nech nenosim tanga a nepouzivam tampony a nenosim spodne pradlo :D,proste profesionalka

vanilkova

najprv som mala ist k petrilákovej ale potom sa mamka dozvedela od známej že Hoppan je veľmi dobrý lekár a odborník tak som išla k nemu.
O petrilákovej viem, že je milá a tiež ľudská ale trochu spomalene vraj rieši problémy že preto mám ist radsej k Hoppanovi..tak som tam a spokojná

vanilkova

ivette

moja netuším ako bude riešiť tvoje problémy ja som našťastie žiadne problémy nemala takže neviem ale v iných ohladoch

ked som tam prišla prvý krat ako vystresovaná pacientka mal úplne ľudský prístup, milý rozhovor...

ale odporučili mi ho vyššie vekové ročníky že je veľmi skúsený

janka

Túto tému som pred časom zakladala aj ja. Lekárov je veľa a každému vyhovuje niekto iný. Pre niekoho je jedna pani doktorka dobrá ale iný je nemusí. Každá z nás si musí vybrať to, čo jej vyhovuje. Na doktora Hopana som dostala odporúčanie aj ja. Ale ja mám problém, že môžem k lekárovi ísť väčšinou len od tretej poobede. Veľa možnosti nebolo a preto som sa rozhodla pre Keliho (robí v súkromnej poliklinike ProCare). Tam robia do šiestej večer. Nevýhoda je v tom, že sa tam platí 2000 na rok. Ale som si povedala - nefajčím a dokonca nepijem ani kávu - tieto výdavky dám na lekára. Bola som celkom spokojná. U mnohých lekárov sa ale veľa čaká, pokým ťa objednajú. Ak mám urgentné problémy nemôžem čakať 2 týždne......A obľúbila som si jednu pani doktorku, ale tá je v starej nemocnici na gynekologicko-pôrodníckom oddelení Mudr. Trebuňová - škoda, že neordinuje normálne - tá je taká milá...