Pred dvoma mesiacmi som vysadila HAK...

Príspevok v téme: Pred dvoma mesiacmi som vysadila HAK...
bambulka1278

cawte baby, vie mi niektora z vas poradit, pred dvoma mesiacmi som vysadila zo zdraavot. dovodov HAK, odvtedy som mala kramy na 33.den, teraz som nemala ziadne akurat mierne spinenie v obdobi 28.meho dna trvalo to styri-pat dni..doteraz t.j.40ty den nemam kramy, s priatelom som mala styk este tesne po vysadeni HAK (samozrejme s kondomom) a nasledne som kramy dostala, ako som vyssie uviedla ...nemyslime, ze by sa kondom pretrhol, pretoze tekutinka ostala vo vnutri, ale je nejaka sanca, zeby mala dierka, resp. nieco podobne? alebo kramy nemam pre vysadenie HAK? -zmeny v organizme. DAKUJEM ZA SERIOZNE ODPOVEDE !!! (pls poradte!)

bambulka1278

mno tak dnes dom opet bola na gynde -presne tak ako pises - poprosila som ho aby ma vysetril, pretoze chcem mat v tom jasno, tak tehotna nie som, tvrdi to co predtym, na vine je zvyseny hormon a to dvojnasobne (prolaktin)... dal mi tabletky na vyrovnanie hormonalnej rovnovahy..mam to brat 2 mesiace a v pripade ze by sa dostavila menstruacia tak ich vysadit. mno a mozno aj tie hormonalne zmeny su pricinou ze mi uz rok strasne padaju vlasy :(( ale to uz s tym asi nic nenarobim, vyzera to uz katastrofalne a mala som take krasne dlhe, huste a prirodzene kucerave vlasy :( no co uz teda....

viva viva - vdaka za radu :) ...aj tebe usiko - mnoho ludi by hned vo svojom komentare vyskocilo na mna, ze som este dieta, ze sa pytam blbosti a pod.. ale vy ste mi to vysvetlili racionalne,a bez negativnych pripomienok na moju osobu, ... naozaj dakujem :))

usiko

bambulka, neboj sa, otehotnenie nie je take jednoduche, hocikto by co hovoril, ono sa to tak jednoducho neda, ze malou dierkou prejde spermia a akurat ta jedna si najde tu spravnu cestu....a okrem toho, ked mas nepravidelny menzes, tak to je este tazsie.....

A vobec, moja, preco si lekarovi nepovedala osvojej obave, aby ta pozrel? o vsetko si musis pytat, lekari teraz uz su taki, aki boli, teraz uz co si nevypytas, nemas....takze na tvojom mieste by som tam sla znovu a nech ma vysetri.......inak, ja som menzes nemala pravidelny asi celych 15 rokov a po vysadeni HAK uz mam.....teda ja ho povazujem za pravidelny, je tak 33-38 dni, ale stale pride, to asi musis vyckat....

bambulka1278

mno lekar ma nepozeral, len mi povedal ze z pred dvoch mesiacov co mi robil testy mam vysoky jeden hormov tak ze je to normalne, ze som nedostala kramy... ale aj tak mam blby pocit, lepsie by bolo keby ma pozrel a mohol to jednoznacne povedat...takze tak mno...

bambulka1278

dakujem viva viva za odpoved, pre istotu si zajtra zajdem na gyndu, necem mat sviatky v strese a taktiez sa potrebujem sustredit na ucenie, po sviatkoch mam moc tazku skusku, dakujem.paa "merry christmas to you"

viva viva

ja som brala HAK 12 rokov s vynimkou 2 plánovaných tehotenstiev....pre rokom sam zo zdravitných dôvodov tiež vysadila HAK a cyklus som davala dokopy skoro pol roka a prvé 3 mesiace boli hrozné....citila som sa ako v prechode (mám 33), ale už je to v úplnom poradku....musíš len vydržať, ten cyklus bude zo začiatku divoký, ale postupne sa to sprví...neboj..... to špinenie môžeš kludne rátať ako menzes.