holite sa tam dole

akiša

nicim:) chce to len ostre ziletky(mimochodom ja mam lacne za 1euro 5 kusov) a holim sa v sprche a dokoncovacie upravy ak su treba tak si natriem muzskym gelom na holenie a holi:) xixi

lianka.

a nemáš červené bodky? ja hej a vyskúšala som všetko. ale zvláštne, že nie vždy. tri holenia nič a potom áno. A mám kvalitné žiletky, dezinfikujem ich, a predsa. čím sa natieraš?

akiša

ja som si robila tvar ked som mala asi 5mm odrastene chlpky a nie je to nic tazke proste spravis najprv hrubsia potom tensi bodla fantazie mozes aj experimentovat to ti casom dorastie ze bude ho mat pekny,inak si ho obcas upravujem noznickami,a obcas ked su okolo neho male chlbky tak si ich vytrhavam pinzetou ale to nemusis to ja si robim aby som mala dobry pocit:D

lianka.

akiša a ako si si ten pásik nechala? ja som chcela ale bol taký riedky. a neviem, či tenučký alebo hrubší, či tie chlpy potom zastrihnúť alebo nie . a neviem ako dociliť, aby bol rovný, lebo bol do strany. a keďe bol riedky išiel dole. A ako je to že na Hitlera?
som to viac krát počula. je to na tenký pás, hrubší pás, alebo sú oholené len okolie bikín?