Vyrazky na zadocku

girl19991111

ja ti mamna zadku svrbelo ma to rozkrabala som si to a zacalo mi to krvacat ale preslo si mylsim ze to mam tiez z menzesu lebo s ai to vyhodi vzdy v tedy potom to nejak prejde

zuzana175

patagonia: a nebolia ta,alebo nemaju niekedy bielu tazko vytlacitelnu hlavicku?
inak som si vsimla, niektory ludia maju na paziach zo spodu take vyrazky, viete,,take male bodky tmave,,,no a take cosi podobne mam na zadku..tak coto je sakra

vyrážky

Ked je teplo,tak aj ja to mám.Ešte mám taku mániu že stále to škrabem.Raz som tak pochodila u gyn.,ze mi hovorila no jak vypadám?Ja na to:čo mi odporuča na to aby mi to zmizlo?Sranda,pýta sa ma :Svrbí to?Nie!Tak prečo to stále škrabem ked sa to zahoji?Mánia.Takisto ked ma poštípal komár,aj to vyzeralo škaredo.Zlozvyk..Pritom prezradím že hanba sveta svoje roky už mám.Tolko o vyrážkach.

renn

ha: a ty si kompletny/a? asi nie....
na otazku: no ja som s tym mala problem cely zivot, prakticky od narodenia ale zlepsilo sa to tym ze som prestala nosit nohavice. A sem tam solarko a slniecko, ale uz asi rok sa mi ziadna vyrazka nespravila

inkaaa

kupte si peelingovu rukavicu a peelingovy sprchovy gel, a tie vyrazky aj mna trapia ale ked sa kazdy den umyvam s tou peelingovou rukavicou tak s ami vyrazkla vyhodi raz zacas, a co som si vsimla ze po menzese sa mi tie vyrazky vyhodia... je to asi divne ale je to tak ale inak to zmizne