Chlpy na rukách

Príspevok v téme: Chlpy na rukách
livia456

Ahojte mam taky problem, mam chlpy na rukach, take velke cierne a dlhe.. a to mam este len 15rokov.. Strasne ma to trapi, tak isto na celom tele mam chlpy a uz s tym nedokazem zit.. Zistili mi nejaku poruchu s hormonmi ale zatial s tym nic nerobia, asi kvoli veku... Som asi jedina co mam taketo problemy a niekedy nemam chut kvoli tomu zit:(

grace

chlpky na rukach možem ti povedat je to vecou hormonov zena niekedy ma v sebe viac mužských hormonov a tým padom tak zarastame netrap sa už davno trpeli ženy tým robili si to niekedy voskom je to kupit som sice od teba starsia neviem či by ti dala ženska hormonalne tabletky beriem už ich asi fakt dva roky mam to aj po tvari ale je to o to 80 percent lepsie pomaly ti riednu korienky a tak je to dlha liečba tak tiež som mala hrozne po nohach na brusku a na prsiach može to byt aj porucha vajecnikov je to prepajane si este mladucka netrap sa tym poradila by som sa na tvojom mieste so zenskou vosky hrozne tým trpis zle sa stahuje je to bolestiva epilacia tak ahoj

evka123

Ahojte, aj ja mam problem s chlpkami na rukach, ale uz davno som ho vyriesila tym, ze som si u kozmeticky dala chlpky na rukach odfarbit. je to super, vobec to nevyzera neprirodzene, su proste svetle a vytvara to dojem, ze je ich ovela ovela menej. odfarbila mi to melirom. mam svetlu pokozku a je to pre man fakt uplne v pohode, neriesim holenie ani nic. raz za pol roka si ich davam znova odfarbit. na tmavej pokozke by to ale mohlo vyzerat blbo.

caffki

MNO ...ja mam vsade chlpy .... aj na chrbte aj na rukach aj na nohach .. na brusku nie . pod pazuchami a dokonca mam aj bokombrady.. no co .. nohy a pazuchy si oholim a to je vseeetko

lucka pd

ahojte..chcela by som sa Vas spytat, ci niekto pouzivate krem z Oriflamu na spomalenie rastu chlpkov..dakujem :-)

inge

ahoj depilacia je fajn ale chlpky sa depiluju ked su dlhsie inak sa nezachytia co mne osobne robilo problem v lete ked som mala cakat kym dorastu...
Tak si ich vzdy holim ved su to len 3-4 tahy ziletkou tak kazdy druhy den tak sa netrap :]