odzadu

Príspevok v téme: odzadu
miha

ahojte...chcem sa vas opytat na vase skusenosti so sexom odzadu....ja s mojim priatelom spolu spavame uz rok robime to spolu v roznych polohach a je to fayn ale problem s polohou kedy moj partner do mna vnika zo zadu totiz ked do mna vnikne hlbsie citim bolest ale nie velku len je to neprijemne mate aj vy niekto taky problem?,,

hatahatahata

oo tuto polohu si vychutnavme obaja ako sa len da. mňam. zo zaciatku som aj ja citila bolest ale teraz je to bajecne!

lianka

tak s orgazmom je to podobne aj u mna...presne ako pises, som vzrusena, ale ked to zacneme robit tak to vzrusenie trocha opadne lebo to zo zaciatku boli no a potom ked sa riadne uvolnim a uz to neboli a je to paradne tak vtedy som aj riadne vzrusena a je mi krasne hoci tiez mam problem s orgazmom, no a ked citim ze uz mam dost a nemam potrebu vzdy dosiahnut orgazmus, tak sa domilujeme..a potom po chvili ked chceme tak "ma dokonci" ustami...zatial mi to vyhovuje, lebo on je moj prvy a tak..takze este sa len hladam v tom, no mozno po case mi to zacne vadit..??:-))

jennny

lenze potom mam problem aj dosiahnut orgazmus..som vzrusena ale ked sa zacneme milovat a mna to zacne tak boliet..trochu to vzrusenie zo mna opadne..:(

lianka

Ahojte. jenny podobne ako ty pises ja mam s priatelom ten isty problem...ze vzdy na zaciatku to boli ale potom to prejde, je to len o tom ze postupne sa viac a viac posva roztahuje od vzrusenia tak potom to neboli..na zaciatku musi byt dlha predohra, velmi uvolnena musis byt, moze pomoct aj lubr.gel a bude to vpohode...mas to podobne-teda aspon u mna-ked si davam tampon, boli ma to lebo nie som dostatocne otvorena a uvolnena,vsak ani neni z coho, pouzivanie tamponov teda nevzrusuje...takze neboj, je to vpodstate normalne a este ak je jeho prirodzen.trochu hrubsie tak je jasne ze to zo zaciatku boli...

jennny

ahojte,ja ma taky problem,ze ma to dost boli vzdy ked priatel ide do mna a je to jedno pri akej polohe,boli ma to pri vsetkych,ale zozadu a ked som ja hore,tak este viac..A pritom je velmi opatrny a aj tak..Ked sa uz dostane do mna a zacne sa hybat,tak potom ma to uz neboli,ale ked sa do mna dostava je to hroza..A to uz spolu miluvavame skoro tri roky a bolest nemizne..Poradte..Cim to moze byt?

sakuliatko

ross- aj ja som mavala vzduch:P je to velmi neprijemne..a hlavne ked ten vdzuch ide potom von:/ kuste to tak,ze nech si na teba sadne otocena chrbtom a potom sa dajte do polohy zozadu:) znie totrosku narocne ale nie je to;) mozno sa tak do nej nedostane ten vzduch

sakuliatko

miha-skus nemat napnute ruky ako ked si na styroch ale sa opri o lakte(tak ,ze chrbat smeruje dole) mozno ti to pomoze:) ja som mala podobny problem

miláčik37

zbožňujem keď to robíme odzadu.... ale nebolí ma to.. neviem kde môže byť problém... musíte skúšať a skúšať---

basa

ahoj Miha, no mas asi dozadu obratenu maternicu, nie je to ziadna vada,len pri polohe zozadu, ked do teba partner vnikne prilis hlboko tak to boli, tak poradit ti mozem iba tolko,ze kludne tuto polohu praktizujte dalej,len nech priatel nejde hlboko a potom to nebude boliet.

kikulka

ross,tak to neviem,mne sa tam tiež vždy dostane vzduch,ale nebolí to,len potom vydávam tam dole také smiešne zvuky=))...skús ho menej vyťahovať z nej,ale neviem,prečo ju to bolí