sms-ky s "kamaratom"

Príspevok v téme: sms-ky s "kamaratom"
hmmmmm.....

Je bežné, aby si priateľka po niekoľko ročnom vzťahu písala s "kamarátom", veci typu....no ako keď sa na začiatku oťukávate a tak, ona samozrejme odpisuje, mne tvrdí, že už jej s tým lezie na nervy, ale do čerta ho nepošle, radšej mu povie, že mne sa nepáči, že jej píše, a na pozvanie na kávu odpovie, že mne by sa to nepáčilo. Mne pri tom hovorí, ako ju to už nebaví, že čo jej stále píše.....

hmmmmm.....

a čo by si robila, keby to bolo opačne a keby Tvoj priateľ mal niekoho takého??? A bigi, to s tým telefónom bolo dúfam, že na zasmiatie.

klar.a

aj ja to mam take iste, ale ja som ta zena...mam priatela a potom toho druheho kamarata, viem kebyze chcem ja tak by somnou nieco chcel mat, ale ja po tom vobec netuzim, mam ho len ako kamarata..sice mi to lichoti a obcas si popiseme par smsiek, alebo ked ma hneva priatel tak ho potom trochu z trucu provokujem tym kamaratom, ale nic viac...az som sa zasmiala ked som si precitala ze ako sa vyhovara tvoja priatelka, lebo ja mu tiez /ked sa mi s nim nechce ist von/ poviem ze priatel ziarli...len mi to lichoti, ale vztah by som s nim mat nechcela, len sa obcas porozpravat a tak

mimusicka

ved sa jej opytaj,ze preco mu na rovinu nepovie,ze ju to otravuje,ked tebe to tak hovori.a ked ju to otravuje tak preco odpisuje?vyhovorky,same vyhovorky

mimusicka

keby nechcela s nim pisat rovno by mu napisala,ze ju otravuje a nie,ze moj priatel si to nezela.mozno pocituje nudu vo vztahu a preto chce skusit nieco nove.ja by som nieco take nedovolila...