ako nato?nemozem najst chlapca

Orino

Ok ked si stastny a je ti tak dobre tak je to fajn :-). Ja tiez som tak trochu introvert, nerad chodim na rozne diskoteky a party a tak pretoze ma to nebavi a nemam rad ked je tolko ludi pokope. Mozno ze to je aj dovod preco som si nenasiel este vobec priatelku. Takze velmi rad by som si nasiel priatelku ale nemam velmi v rad chodenie medzi ludi....Ano viem je to sibnute ale co uz narobim :-). Ale tak ked mohamed nemohol prist k hore, tak hora prisla k mohamedovi ;-).

00ulo

Orino: kde bolo, tam bolo,,, za siedmimi horami, za siedmimi dolami.

OK, tak trosku normalnejsie povedane:

niesom taky standardny typ ako ini ludia.

ALE:
`taky poriadne sibnuty introvert` a neviem s tym nic urobit... zaujimave ale je, ze je mi tak dobre, aky som. :-) takze asi tak.

a prezradim aj vysledok:
ak som s niekym intenzivne, do 2och - 3och dni sa zacnem hadat...
s nikym totizto nevydrzim, tak preto.

Orino

Uhlie: nuz pre mna galantnost znamena prejav ucty k zene a ze si ju vazim. Bohuzial mas pravdu vela zien v dnesnom svete to len zneuzivaju ale najdu sa stale take co to vedia ocenit ;-)

00julo: vies, kazdy ma ine priority v zivote. pre niekoho su dolezitejsie peniaze, uspech v kariere a tak. ini potrebuju mat nieco ine na to, aby boli stastny. Kazdy si definuje stastie inymi slovami. tak mam na teba jednu otazku. Si stastny? ale myslim tym skutocne stastny vnutorne... napr. ze si mal chut len tak si vyskocit od radosti len preto ze si stastny(to je len priklad ;-). Stastie pre kazdeho znamena nieco ine tak preto sa pytam....

aluska

najhorsie co mozes urobit je, ze budes hladat
nechaj to na nahodu, chodievaj von, zabavaj sa a urcite sa niekto najde
ale nechod tam len s tym ze si chces niekoho najst

00julo

Ahojte,

pomalicky som si precital nielen nazov tejto temy ale aj vsetky prispevky v nej.

`Co vy to tu pre pana-jana riesite ?`

mam 23r a v otazke zien som na bode mrazu... ale v inych oblastach som na tom dobre `studujem, pracujem, som nezavisly`

...sa az chytam za hlavu `mam 17 a som sama` - boze, spamatajte sa deti.

Lindt

Orino,

ak chces byt galantny, ja ti v tom nebranim. V dnesnej dobe si ale myslim, ze je to prezitok a ja to povazujem za urcity druh podliezania. Zenam to dava klamlivy pocit, ze si to zasluzia, alebo ze to je dokonca samozrejmost a potom ta chcu este viac vyuzivat. Aspon ja mam taku skusenost.

sun0808

akonato,aj ja som bola v 17tich nepobozkana,asi jedna z poslednych napr.z nasej triedy.aj mna chytala panika,ak mal niekto zaujem,ale snazila som sa to udrzat na kamaratstve.vlastne,chlapci,kt.som mala mi boli dlho len kamaratmi.ten,kt.za to stoji,bude stat aj za priatelstvo.
my sme boli zvlastna trieda34dievcat,aj sme boli skupinkovane...baby,ktore chceli drahe dary chodievali na disky a barov,kde vysedavali napr.podnikatelia,alebo nejake cuda,kt.mali prachy a chut narazit si nieco mlade.potom bola skupinka,kt.sa zucastnoval roznych olympiad(tahali priemer triedy :D)tak si tam aj nasli priatelov.
no a posledna skupinka bola taka volnomyslienkarska,trochu rebelska:)nikdy by som nesla do baru,kde vysedavali baby prvejskupinky,ja som hladala v cajovni,alebo teda na takych indpendent zurkach:)dnes mi je z toho smiesno,ale vedela som,ze tam najdemsvoju *krvnu skupinu*ak mas stres s chlapca,kt.sa ti paci,staci ak budes mila a usmievaj sa,samo sa to vyvinie.pa:)