Zvlastny vztah

Príspevok v téme: Zvlastny vztah
sign

pre par dnami som sa rozišla so svojim frajerom...uz to nejak neklapalo dlhsie, skúšala som to ukončiť ale vzdy ma nejak presvedcil s tým ze bude lepšie... vlastne mi to vyhovovalo kedze mi chýbal po čase tak som sa rozist vlastne ani nechcela..často sme sa nevideli sme kazdy z ineho mesta ale chýbal mi... zrazu to z ničoho nič ukončil on a ako dôvod uviedol ktorý pred tým mu nevadil a teda dialka..t.j dialka...nevidím v tom zmysel kedze ma ese presviedčal ze to bude dobre a zrazu bum spravi mi toto z nicoho nic..odmieta so mnou komunikovat lebo by to bolo prenho tazke zabudnut ci co aj ked vlastne teraz si rýchlo hlada myslím nejakú inú...proste ide o to ze síce mam s kým travit volne dni..kamarátky a tak vzdy sa nájde nieco co ma zabavi,myslienky sa mi k tomu aj tak vracajú a neviem si to vysvetliť...aj keď sme sa videli malo aj tak mi bude chybat viete bola to take vzdy ze po akciách a zabavach s kamaratmi som bola s nim taka zmena. Ani neviem či ho lubim ide skôr o to ze ked si na niekoho zvyknem tak mi je tazko sa ho len tak zbavit a zabudnut..Ani neviem vlastne ci ho este niekedy uvidim,sice mi liezol na nervy občas ale vzdy tam nieco bolo take co mi bude chybat :( ja viem ze mi poradíte aby som to nechala tak a zabudla ale moc sa to nedá

slnecnica24

oki to je v poho aj ja som uz 18 mala hihi... no ja som tiez s tym priatelom co som spominala bola osem mesiacov a dostala som sa z toho a uz tomu bude rok co nie sme spolu... mam noveho priatela sme spolu viac ako pol roka a tesim sa nan ho kazdym dnom... je to uplne iny vztah.. prajem ti aby si si aj ty nasla niekoho takeho ako mam ja teraz a bola stastna =)

sign

ja som si vedomá toho že sa ku mne nehodil po všetkých stránkach, bol úplne mimo mňa,ale čo sa dá robiť nedokážem to ovplyvniť...proste bolo mi s ním dobre

sign

presne ja toto viem,len ja si ťažko pripustím niekoho k telu..ja potrebujem najskôr kamarátstvo až potom priateľstvo. kdežto jeho takéto veci netrápia zjavne...teraz mam pocit že by zbalil rýchlo prvú čo stretne po ceste a keď si predstavím kolko zas bude trvať kým niekoho začnem zas lúbiť :( kamarátky sú super ale aj tak mi to bude chýbat..je to zvláštne ale mám chuť na nejakú pomstu

slnecnica24

pozri sa sem zaoberaj sa niecim inym ako spominanim nan ho.. viem je to tazke ale uvidis ako tu uz bolo pisane ZIDE Z OCI ZIDE Z MYSLE.. spoznas ineho chalana a nan ho si uz ani nespomenies... alebo mozno spomenies ale s odstupom casu si uvedomis ze to asi fakt bol iba zvyk ze ste boli spolu.. neboj sa takych tu uz bolo co prezili taky vztah aj takyto koniec... CAS VSETKO VYLIECI

sign

ale ved ja som sa na neho aj tešila vždy aj mi chýbal aj bude :( a začal mi liezt na nervy iba v poslednej dobe,som myslela ze sa to zmení

myslienka

Zapamataj si jednu zivotnu pravdu..ZIDE Z OCI, ZIDE Z MYSLE..a ked je este z ineho mesta, myslim, ze to az taky problem nebude..a vravis, ze si ho aj tak az tak nemilovala..bol to asi len zvyk..tak to nechaj tak, zbytocne to nedrazdi..za mesiac budes z toho fit..uvidis