vie niekto odpoved?

Príspevok v téme: vie niekto odpoved?
luppo1

Rozlusti toto niekto? Chodil som s babou 5 rokov.tak to odtialto by som zacal.ja som mal svoju pracu,ona svoju.potom prisla na to ze bude robit svoj busines a nebude sa u nikoho zamestnavt.teda bude robit na seba. Cely ten cas ako rozbiehala firmu sa zacala odo mna distancovat. Nema vraj cas je unavena ,boli sme dohodnuti ze pojdeme spolu na dovolenku, ale nakoniec sla sama.Tak som to zobral neskor ze uz na mna kasle. Ale ked som mal narodeniny tak mi volala a vinsovala. Bolo vidno ze je jej do placu. Mohol som za nou prist zavolat jej ale vzdy tam bol ten smutok,hladela len do dlazky , bolo jej do placu.a to sa stale opakovalo.nevedel som co s tym.cas utekal. Bol som jej vinsovat na mena,potom na narodeniny a aj na cas ked sme mali vyrocie nasho stretnutia.videl som ze to ocenuje ale stale neve zaujat nejake stanovisko. Na koniec mi kamarat povedal ze ho poziadala aby mi povedal ze je koniec,ale ked som bol na to vyrocie za nou tak kvet jej urobil radost a este sa jemne pri tom zacervenala.co som nikdy u nej nevidel. Ma niekto k tomu nieco napisat?dik

andy

Ja mám pocit, že s novým štýlom života prišla na to, že jej ako partner nevyhovuješ, ale má ťa stále rada ako človeka a bojí sa, že ti ublíži, možno ťa nechce stratiť ako kamaráta. Ale určite neplánuje s tebou budúcnosť...po toľkých rokoch by si ju už mal poznať. Asi by som sa jej rovno opýtala na to, čo mi hovorila kamoška a či to chce naozaj skončiť. Zrejme to sama nedokáže, ale toto nie je riešenie. Držím place