antikoncepcia chloe

machulka006

hovorím konkrétne o antikoncepcii Chloe, Diane 35 a Minerva (všetky tri sú to isté)...zaoberám sa hormonálnou antikoncepciou už 3 roky, a ak by si napísala do fóra otázku, povedali by ti to čo ja, keďže milion krát tam už takáto otázka padla, s odpoveďou - že sa antikoncepcia s takým vysokým obsahom estrogenu nesmie užívať dlhšie ako rk (samozerjme, že sa to nedodržuje, ale veď,ženské zistia čo to spraví)...zvyčajne sa po roku mení na Jeanine,alebo Yadine, v závislostiod stavu akné...

majjjjjka

pozri si na tej stranke co je tam pisane o antikoncepcii a tam sa docitas ze to co si mi tu pisala vobec nieje pravda,ale tvoj nazor ti neberiem

machulka006

nie je to blbosť... skús sa opýtať napr. na antikoncepcia.com ak máš pochybnosti, ale je to tak. Nie každý gynekolog ti to povie, kašlú na to, čo sa antikoncepcie týka... ale je to preto, lebo je to najsilnejšia HAK na trhu, a má veľmi silné antiandrogenne účinky, kôli tomu sa nesmie užívať viac ako rok...

majjjjjka

ahoj.ja uzivam tuto antikoncepciu uz vyse roka a som nadmieru spokojna.pravidelna menstruacia,vobec som z nej nepribrala,akne mi uplne zmizlo.no na kazdeho to moze mat iny vplyv,tak vyskusaj.vela stastia:=)