vztah s vazne chorym clovekom

[zruseny17]

mila sjuzka,JU ani JEHO nepozname zrejme nikto len ty...takze o tom vieme vsetci len velke h...Tak NACO sa nas potom pytas na nazor???

kikulka

jáj,nesklamala si,len urážať a urážať...dúfam,že raz budeš chorá a všetci sa ti otočia chrbtom a potom to pochopíš,alebo asi ani potom nie...škoda

sjuzka

kikulka, ty si nejaka premudrela, raz to mozno pochopis, ty sa neser do mojich nazorov, je to moj nazor a myslim si to, tak to akceptuj tak isto ako akceptujem ja tvoj nazor. Nepoznas ho, ani ju takze vies o tom vsetko velke h...o

kikulka

neser sa mu do života...si jedna hnusná intrigánka a keď ti niekto povie niečo oproti,tak už je zle...to si chcela počuť,že je správne,keď ju odsudzuješ kvôli chorobe,že odsudzuješ ich vzťah???pochop to TY konečne a hľaď si svojho...

sjuzka

tu vobec neslo o chujoviny co tu rozoberas ty, tu slo o tom, ci by si to niekto vedel predstavit a ci by niekto dobrovolne siel do vztahu s vazne chorym clovekom, len preto lebo ten vazne chory clovek to chce. chapes to uz konecne?????????

sjuzka

moja zlata, keby si to dievca videla, vsetko by si pochopila. Keby si videla jeho spravenie k nej vsetko by si pochopila. Keby si videla reakcie okolia vsetko by si pochopila. Tak laskavo nehovor ze ziarlim, ze robim intrigy nepoznas jeho ani ju

majka_

nikde nie je napisane, ze vydata zena nemoze ziarlit. a ked je to len tvoj kamarat, tak CO PCHAS NOS DO JEHO SUKROMNEHO ZIVOTA? ved ty mu mozes poradit, ale nie v kuse tu rozoberat, ze ta holka je chora, ze co ju neopusti...

opat ti napisem jeden pripad a opat ho zbuzerujes, ze to je uplne nieco ine, ale ja si myslim, ze je to podobne. jedno dievca bolo na vozicku a naslo si priatela, ktory bol od nej o niekolko rokov starsi. zosobasili sa a dnes? maju krasneho synceka. boli aj v televizii.

ako sa budes tvarit, ked sa napokon tvoj kamarat a jeho holka zosobasia? no ty to asi neprezijes od zlosti, ako si on pobabral zivot. ja sa staram osobne do svojho zivota, aby som si ho neznicila ja. tak sa staraj aj ty do svojho a neublizuj inym svojimi intrigami... inak sa to neda nazvat.

majka_

povedzme ze ju opusti. ale co ak sa nevrati k tebe ale si najde inu krajsiu nez si ty a zdravu, ktora mu da deti kolko chce? vtedy na tu zenu co vytiahnes? ze ma jedno oko modre a druhe zelene? ty nenormalne ziarlis a to je chore...