ako často mávate sex?

6irim

Anita- nemáme rovnakého manžela? Chi:-)
Bolo by im nejako dokázať, ale poradte ako že nie sú na svete jediný okolo čoho sa zem točí. No len nech to nie je podvedenie.
Nedokážem na toto ani nič iné napísať, anita ty máš presne moj problém. Notebook a prácu. Chi musska počúvaš? Nie som sama. Anita neber to ako škodoradosť.

annita

Presne to, ze ja mam pocit, ze on sa snad preberie az vtedy kym si niekoho nenajdem, lenze neviem si to zatial vobec predstavit, mame dieta ktoremu nechcem kazit detstvo a stale dufam, ze sa to raz zmeni a ked ho podvediem cesty spat uz asi nebude.Ale myslim, ze keby som sa zacala tulat po nociach a po sluzobkach mozno to by ho nastartovalo, lebo on vie, ze aka som a ze ma ma istu tak je asi kludný.

annita

Caute, ked citam Vase prispevky, tak ako by Ste mi hovorili z duše. Ja mam tiež podobny problem, tiez musim byt iniciator ja a uz ma to nebavi a tiez je to raz za mesiac z mojej iniciativy. V kuse sedi za notbookom vravi, ze robi svoju pracu a le neraz som si vsimla ze lustruje aj ine stranky, tak prave to nechapem, ze na nete vyhladava a skutek utek. Ked sa o tom bavime tak sa este nazlosti, cize sa o tom nevie ani poriadne porozpravat co ma tiež trapi,taktiez davno by som si nasla nahradu, ale nechcem rozbijat rodinu a manzelstvo. Najviac ma stve to, ze v podstate napadnikov mam dost, ci v praci alebo niekde ked si vyrazim a pritom im odolavam i ked si uvedomujem, ze za take spravanie by som ho kludne mohla aj podviest a ani by sa nemal po pravde hnevat. Myslim si, ze milenku nema, lebo snad by som si to vsimla, ale v kuse sedi za notbookom a to je hlavny problem. Vlastne vtedy tie problemy zacali, ked sa spustil internet.

6irim

No a ak by som mu dala pocítiť že ho nepotrebujem, tak si toho sexu neužijem ani raz za mesiac.
On je divný tvor, ja to zisťujem každým dňom. O chvíľu mi strihne a dám mu to pocítiť.

musska

ja nevravim,aby si si nasla niekho ineho,len aby si mu dala pocitit, ze niesi samozrejmost. Cim si je chlap zenou viac isty, tym viac straca zaujem.

6irim

No to on vie že ja nikoho nemám. Pozná môj názor, povedala som mu že ak by som ho mala s niekým podviesť, tak určite nebudem s ním. JA by som sa mu nevedela pozrieť do očí a žiť s tou myšlienkou. Ale poctivý človek je týmto potrestaný. Neriešim to, preto som zaujímavej napísala aby si to užila, keď to má často.

musska

Coze?On ti chce kupit vibrator?no to je teda dost huste. Moznoby si mohla zvolit nejaku strategiu, napriklad byt extremne pritazliva, mat casto nejaky svoj program a prestat si ho vsimat. Chlapi nas beru ako samozrejmost, a si myslia, ze sa o nas nemusia starat a dobijat, ked nas UZ maju. Nech si mysli,ze stracas zaujem,a ze mozno niekoho mas, co vsak nemusi byt pravda:)

6irim

No tak telka to je riadny zabiják sexu. Mala by si ju pokaziť. Vieš čo? Muži to asi inak berú. JA neviem ale by som bola aj za, ale keď to vidím ako sa musím prosiť a domáhať sa niečoho"príjemného" tak mu dám radšej pokoj. No a aby som ja stále bola ten iniciátor, to sa mi tiež nepáči. NApokon aj tak mi povie, že či nepojdeme kúpiť nejakého "zástupcu".Nezabila by si to?

musska

sorry blbne mi net:))

no na zaciatku bol tiez hrdina:) bohzuial,ked ma stresy z prace,alebo ho nieco trapi,alebo ma problemy, straca chut asi na vsetko. Ja sa snazim,mu pomoct a tak,ale nejak si nenecha. A najhorsie asi je, ze mame telku v spalni, ked sa aj k niecomu schyluje a je zapnuta tak nemam sancu :)