su tu baby,ktore nemaju chut na sex?

pcpc

Inak Janek ma pravdu s tymi vydatymi alebo skor so zenami po porode.Ja som sa o tejto teme bavila s viacerymi kamaratkami.Kazda sa najskor tvarila ako majsterka sveta v posteli ale ja som typ cloveka ktory pravdu vypaci.Nuz ja neviem co je to za nahodu ale vacsina mojich znamych ma nizsiu chut na sex prave po porode.Zeny su zrejmepo porode viacej zamerane na deti a tym padom su vystresovane vcerpane popripade maju komplexy z postavy.Psychika je velky zradca....

pcpc

Normalne som rada ze nie som sama na tom tak vselijak.Mne chuti sex s mojim muzom asi tak 3 krat do mesiaca.Obcas sa s nim dohodnem ze mu to radsej spravim ustami a aj on mne.Niekedy si to spravim aj sama lebo mozem lepsie pouzit fantaziu a vypadnem tak zo stereotypu.Ja mam ten problem ze po porode sa mi zmenil zvnutra tvar posvy a dlho predlho ma bolelo vnikanie do posvy.Doktorka mi tvrdila ze to mam pekne zahojene. aleaj tak ma to aj teraz len pri vnikani taha a to zrovna tam kde ma zvnutra zasivali.Viem dosiahnut orgazmus ale aj tak mi vadi ta zmenena posva.Ja ju praveze nemam roztihnutu ale proste je to ine.Klesol mi apetit a prve problemy som spozorovala dokonca uz aj pred otehotnenim.Slo to samo postupom casu.Porod to uz len dorazil....

Dilaila

Myslite si, ze spirala ovplyvnuje rovnao chut na sex ako hak???
Teoreticky by to tak mohlo byt, aj ked spirala vylucuje priamo v maternici hormony, nie do krvi, ako HAK. Ale ja neviem..osobne hadzem vinu na tieto hnusne antikoncepne prostriedky..

ewelin28

hmm super....s mojim priatelom sme spolu dva roky.....ja nemozem povedat, zeby som na neho nemala chut..ale mne to staci tak raz za jeden ci dva dni...a to neberiem HAK...ale chystam sa...co bdue potom akoze??..uz teraz sa obcas hadavame kvoli tomu....on si mysli, ze sa mi nepaci a podobne.co bdue potom? :(((

AdamKrt

Trebars hormonalna antikoncepcia moze potlacat chute....
----------
Ale casto ta chut sa da navodit, ked vie partner, ako partnerku dobre vydrazdit :)

Telly

môžte mi poradiť neviem z akého dôvodu nemám poslednom čase chuť na sex je to normálne? je Niečo nato aby som tu chuť dostala?? okrem viagry?

akinom007

ja nemavam chut na sex, , kedysi ked som mala 17-18 som mavala casto obrovsku chut aj myslienky an sex pocas dna..potom som brala Hak 4 roky, chut pomizla..
od vysadenia Hak presli 2 roky ...
no stale extra chut nemam maximalne raz za tyzden aj to nic moc chut oproti tomu co byvalo.

niekto

no to zavisi na tom ako ti sadne na zancke tak nezalezi

skus sa chranit niecim inym ako s hak

ja sa chranik hak + kondom co je v podstate overkill (tato kombinacie je ovela ucinjesia ako hak)

www.sexus.cz

en.wikipedia.org