Všetky INFO o liečení v BA /fakultná nem.

ShaulaThalit

Dakujem, za vsetky prispevky. Aj nadalej piste svoje skusenosti. Budem len a len vdacna a ked o mesiac pridem domv, dufam ze napisem uz len nieco pozitivne...

barbarka

shaula, je to detska psychiatricka klinika.
neboj sa, chod tam, dodrziavaj rezim, respektuj podmienky, ktore su tam dane a budu respektovat aj teba. treba ti ziskat prisne navyky, treba si zvyknut na rezim. ten sa musis naucit dodrziavat, ci sa mas dobre alebo zle po psychickej stranke.
drzim ti prsty.

adrien

A TY SA Z TOHO DOSTANES!!! ak chces...(?)...pozri TY sa zkladas z 3 casti: telo, dusa a duch. ak nieco nehraje ako ma alebo ta nieco trapi(rodina, priatelia, skola, laska,...) tak sa to odraza aj v tvojom spravani(ze vracias, nejes a pod.) viem ake to je lebo s tym bojujem. tiez som sa rezala a chcela sa zabit ze som zobrala lieky a cakala co sa stane(chvalabohu nic:). proste musis si uvedomit co ta trapi...skus napisat na papier 5 veci ktore chces a 5 ktore nie, uplne spontanne, a porozmyslaj nad nimi. mozno ti len postaci nejaka dobra kamoska alebo zmenit nieco...prinut sa porozmyslat. mam 16 a viem ako sa citis...bola som v tvojej situacii asi tak pred mesiacom ked som sa rozhodovala ci pojdem do BA...nakoniec ma tam dala mama, presne v den mojich narodenin!...po tyzdni si ma zobrala na revers

ShaulaThalit

Moj problem nie je ze by som nic nejedla, ze som podvizivena... Ja som podla indexu v norme, ale mne nie je dobre. ´Ja jednoducho uz nezvladam ani male krizove situacie....

ShaulaThalit

Problem? To je na dlho... lebo je to vsetko poprepletane... Neznasam sa, lebo moja vaha sa kolise rychlostou bumerangu... Priberiem- schudnem, nazeriem sa jak svina v zachvate zlosti, v zufalstve, potom to vyvraciam, ale nie vsetko, len trochu, alebo potom na dalsi den nic nejem, a v poslednej dobe som si povedala, ze nebudem vracat, tak som malo vracala a potom som trochu pribrala, a mala som z toho depresie... a stale si hovorim, ze to nie je hrozne, ze som pribrala asi 5 kil, ale ze musim zacat normalne jest. Ale mne to nejde, lebo vzdy ked sa snazim pride okamih, kedy sa dostanem do zachvatoveho stavu, ze znova vsetko pokazim.....
A je to zacarovany kruh....

adrien

ahoj...tak ja som tam mala doktorku Tichu_bola celkom mila aj sa snazila so mnou pohnut, uplne v pohode. o inych neviem...a aky mas vlastne problem? z toho co si pisala su to sebadestruktivne sklony. co ti hovori na to presne tvoja mamka? neviem, ci robis dobre ked pocuvas len nazor jednej lekarky. ak mas pocit ze potrebujes niekam ujst tak niesom si ista ci BA je to prave miesto...ked tam raz prides odides tak najmenej po mesiaci. napis mi prosim aky mas problem