Potrebujem vyrozpravat moj pribeh + vas nazor

Príspevok v téme: Potrebujem vyrozpravat moj pribeh + vas nazor
lyziarka66

potrebujem sa totalne vyrozpravat... zalubila som sa do jedneho chalana... spoznala som ho na svahu ked som bola lyzovat..lebo som tam s nasim spolocnym kamaratom .. a ja nevjem ci ma chce ...:(.. akoze ja som chodila stlae stym nasim spolocnym kamaratom na lanovke a ten moj co sa mi paci nas vzdy cakal hore... ale podal mna to len koli kamaratovi ... aby mohli pokecat.. par krat isiel snami na laovke obcas sme nieco prehodili .. akoze cele co bolo medzi nami ze ked nas raz cakal hore a ja som dobehla ze je riadna zima povedal ze ma dole sal ze mi pon pojde.. tak mi pozical sal a 2x mi pomohol ked som spadla... len ja si myslim ze to preto mi pomohol ze ho moj kamarat poprosil abymi isiel pomoct.. lebo som spadla vysie ako sedeli oni a on bol na borde tak to sa lahsie odopina ako lyze..:( strasne by som ho chcela.. len ja neviem ci ma o mna aspon trocha zaujem .. ja vjem su to sristy ale potrebovala som sa vyrozpravat.:(

butlava vrba

❱❱ MÁTE SVOJU BÚTLAVÚ VŔBU? ❱❱ CÍTITE SA NEVYPOČUTÝ? ❱❱ POTREBUJETE SA VYROZPRÁVAŤ?
❱❱ Pomáham uvoľňovať nahromadený stres tým, že hovorím s ľuďmi, ktorí cítia nedostatok ľudskej konverzácie vo svojom živote, ​alebo nemajú s kým hovoriť o svojich problémoch a tažkých životných situáciach.
❱❱ Špecializujem sa na klientov, ktorý sa potrebujú IBA vyrozprávať a tým odstrániť stres a negatívnu energiu, ktorú pocitujú.​​
❱❱ butlava-vrba.weebly.com

andante

no tak zacni konať moja...to ze tu budes nariekat ti vobec nepomoze...ak ho chces zozen si cislo od kamarata a zavolaj mu alebo napis..alebo povec kamaratovi nech ho zavola a zopakujte si lyzoavcku...pokecaj s nim...proste nieco urob lebo on sam ti do narucia neskoci...