kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

ksl

Vieš čo nemám snár, ale myslím že si to zapamätám a keď sa k nejakému dostanem,tak ti dám vedieť...Ten môj opakujúci sa je tiež veľmi nepríjemný...Ty si nikdy nezisťoval čo to znamená? Ja len viem,že opakujúci sa sen môže znamenať niečo iné - teda dajme tomu že prasa v sne znamená šťastie, ale naproti tomu opakujúci sa sen s prasaťom už znamená napríklad že dotyčný neznáša autority, akože vtedy prasa znamená šéf

ksl

Starý žralok zaúča mladého ako loviť ludí...Hovorí mu,že musí najprv okolo neho urobiť 3 kolečká, potom sa vynoriť - ukázať plutvu,potom zase kolečko,zase vynoriť a potom ešte dva a tak ho môže napadnúť...Mladý oponuje - a nebolo by jednoduchšie ho napadnúť, bez tých okolkov? A starý mu na to, ale hej,no ale to ho budeš žrať zo všetkými tými hovnami v ňom?

ksl

Prsia - no ako moje neboli...Si ma pobavil...Rozhodne by som chcela jej, ale k mojim proporciám lepšie idú tie moje...Aspoň si cez ne nevidím na ten strašný pupok...O chlapoch sa hovorí,že nie je tlustý, pokiaľ si vidí na penis..Myslíš, že by to mohlo platiť aj na ženy a prsia? Ona ich mala také pevné (a to nebolo nejakou špeci podprdou) a skôr väčšie,pleť mala bielu, no pripomínala mi Bambi...Ale taká asi nebehá po svete sama...No ale je to jedno,lebo baba v KE je aj tak bezpredmetné...

technécium

ak máš snár tak mi pozri ja mám pernamentne sa opakujúce dva sny v rôznych variáciách už hádam aj 10 rokov
sníva sa mi, že vidím sračky a hovná fakt vážne a v druhom sa mi vždy sníva o hadoch, že idem po ceste a je plná hadov ale nepoštípu ma ani nič také, len prejdem tú cestu a v cieli je vždy niečo dobré

ksl

Do knižnice som si išla požičať nejaké knihy čo sa týkajú tej práce, kde dúfam,že ma ozaj pozvú na pohovor - spracúvavam taktiku boja...Vieš čo obliecť, ako vlasy, make-up, nechty a niečo aj v hlave...

technécium

a na čo si prišla v tej knižnici, myslím, že či by sa mi páčila moc veľké výstrihy no neviem a mala veľké prsia, napr vačšie ako ty

ksl

No nie celkom - sú sny ktoré sa napr. opakujú..Podvedomé emócie to sedí, ale nemusí to byť nutne odraz toho čo zažiješ... Mne sa strašne často snívaval taký typický sen zo zubami a potom som kdesi v snári našla, že je to strach zo straty vlastnej tváre a to na mňa sedí...

technécium

no táto téma je trochu iná, ale nie táto má najviac príspevkov, za pol dňa
ale rozmýšľam na novej, chýbajú tu traja králi na buldozéri...

ksl

No to som nebola nejako dlho - jeden deň som objednala knižky a dnes som bola po ne..Mala krásne prsia a dokonalý výstrih tak 1,5 cm nad bradavky...Nenapadlo ma nič, len som hneď myslela na teba a v duchu som zvažovala či by sa ti páčila