stres zo skusok

moniqa87

ludia, vcera som tu teoriu z matiky dala na 27 bodov z 30, uplne super, len teraz mam dalsie depresie z nastavajucich troch skusok do konca tyzdna, musim riadne zamakat, drzte palce...
aj ja drzim vam

anjelicek

dakujem:)smajlik zajtra idem na tu opravnu,takze mam len den na doucenie:-( mala som ist az dalsi tyzden,lenze tam mi pribudla dlasia skuska tym ze som tu minulotyzdnovu spravila:-)

anjelicek

smajlik vysledky budem mat v pondelok rano,myslim ze tak maximalne na E keby som oci prizmurila,ale skor to vyzera na to FX :-( som z toho fakt smutna,lebo som do toho dala vsetko,ucila sa o sto sest,myslela ze uz z toho takmer vsetko viem,a vidim ze nie:-(

krisha

pre mna je matika hruuuza,podobne ako aj fyzika, bio, chemia. Mam humanitny odbor. A neznasam sa ucit poucky, to ta asi z tej matiky caka:-)) A ved nech rastu, len aby sme nevyzerali ako bratranec Id:-))

moniqa87

krisha, tak to ti tiez nezavidim, ja sa teraz cez vikend musim naucit teoriu z jednej matiky (asi si vies predstavit ako to moze vyzerat) no a koncom tyzdna mam morfologiu... hruza a medzi tym este dve skusky... bude nam teda veselo, co povies...
asi mi aj vlasy po zem narastu