kolko trva kym sa spravite pri...

Príspevok v téme: kolko trva kym sa spravite pri...
nikusenkaa

viem ze stale dookola sa to tu omiela ale baby kolko casu potrebjete kym sa spravite ked vas chalan robi jazykom? a chalanom kolko trva ked mu to robite ? ten moj sa snazil... ale uz ho to asi po 10 min nebavilo..a som z toho nestastna lebo ja si pripadam divne ked sa nemozem spravit aj ked mi to robi naozaj dobre len to by mu trvalo asi polhodinu (aj to sa bojim) kym by sa mu to podarilo a velmi som z toho nestastna ani antikoncepciu zatial neberiem

eklhaft

ked nevie kde ma lizat ,tak mate do rano co robit,,,,ved ho usmerni a ver tomu ,ze niekedy staci aj par minut a si v sestosesdesiatomsiestom neby {pekle ? }
To iste by snad mohol povedat on Tebe
,rieste to hlavne medzi sebou....

[

Inner

tak 10 minut je malo. To ani u mna nejde tak skoro :-). Nech ale kombinuje okrem jazyka aj ruky, povedz mu, co ti robi dobre. A ked je taky sebecky, ani ty ho nedorob s vyhovorkou, ze sa ti nechce ;-)

palecc

Najnovší výskum sa pokúsil stanoviť, ako dlho má trvať bežný sexuálny styk. Zabudnite na fantáziu, realita je oveľa nudnejšia.
Rozmedzie troch až sedem minút je normálne. Sedem až trinásť minút je žiaduce! Uspokojivý styk trvá od troch do trinásť minút v protiklade k častým predstavám, ktoré hovoria o hodinových potrebách sexu. Tvrdí to výskum amerických a kanadských sexuálnych terapeutov.

vinka

ja si myslím že 10min je žalostne málo :(, u mňa tak polhodku keby že mi to moj stále nepredlžuje a nenaťahuje, aj na hodinku a viac chi

fdfdsf

dobry den chcela som sa opytat mam priatela uz rok a pol a stale som pri sexe nedostala orgazmus.bol moj prvy a zatial aj je.sama sa spravym ale s nim nie.skusali sme wselico ale nic nepomohlo. cim to je? PROSIM ODPWEDZTE MI NA otazku trapi ma to DAKUJEM WELMI PEKNE

kkkatka

baby ja so mamla tiez taky problem...ale mne pomohla tsrrrrasne moc to ze som si t orobila casto v sprche...omontujte hlavicu zo sprchy je lepsi a silnejs prud a nasmerujte taky stredne ale skor silnejsi prud na klitoris tak dosiahnete orgazmus za par sekund a potom pri lizanii dosiahnete org. omnho ale omnoho rychlejsie

apofys

tak babam ktore som poznal to trvalo tak 20 minut jazykom niekedy viac :P ja osobne potrebujem aspon tak hodinku kazdy to ma individualne.. ale najlepsie skusenosti s orgazmom na oboch stranach som mal po hodinke a pol tvrdeho sexu :P