Novy zaciatok

empezada

katka
takze zmena stravy.. take nieco, ako uz pozname ze? :) vela zeleniny, ziadne biele pecivo, sladke, vyprazane, mastne.. komplexne sacharidy, bielkoviny, vitaminy.. ale ked ja nemam sancu takto.. stravujem sa v skole.. a tie obedy stoja za p*** .. no a vacsinou tam toho vela nezjem.. obcas dokonca nestiham.. tak ma vecer chyta hlad.. snazim sa jest, naozaj.. ale tak vieme vsetci, ze sk. jedalne na tom s chutnostou nie su az tak dobre..

katkaag

ahojte kočky, tak mne sa zatial podarilo z 89 na 77 za necelé 3 mesiace,a to hlavne zmenou stravy, hlavne sa neprejedám ako predtým, večer nejem, a od budúceho týždna idem pridať aj fitness, cítim sa super...a moj ciel 60 :)

empezada

cafte baby :)
R:opecene 2 kusky sandvicha so syrokremom light (viem, ze biele pecivo je blee, ale tak.. rodicia chodia do obchodu :-/)
D:syrova bageta bez majonezy-iba s maslom, syrom eidam a kooopec zeleniny - to bol vlastne aj moj obed, pretoze som nestihala ist na autobus
Ol: musli s mliekom
V: dam si asi jogurt.. neviem co.. este uvidim :)
tekutiny-pol litra mineralky v skole s aloe vera, pol litra caju, liter vody

cvicenie.. chcela by som si dat aerobik.. neviem, ci budem zvladat.. idem sa este ucit.. drzte mi palce

suzen20

jasne schudnes ja som to tak tiez volakedy robievala ja sa nehadam...len ked som bola do 22 napriklad hore takto bolo niekedy na nevydrzanie...tak som sa radsej dala na pravidelnu stravu a nie take ze po 18 nejest...a dala som tak dole zatial 6,5 kg a uz vecer nehladujem..vrelo odporucam!

monna1990

Ono to je u kazdeho individualne.Spravne je jest len nieco lahke 3 hod pred spanim,ale napr. u mna to tiez funguje,ze ked nejem uz po 17:00 schudnem..No dolezitejsie je aj tak co jes v priebehu dna a ci mas pohyb...

jaja

Ty si salena ?? mam o 3 cm viac nez ty a 49 kg a vyzeram jak vychudnuta onee...a este k tomu mam menej rokov o 4 taze moja vaha sa nemoze porovnavat s tvojou .... ja nechapem takych ludi sak vy ste psychycky labilny sory ze tak sa vyjadrujem ale STE CHORYYYY....si to uvedomte pri tvojej vyske taka vaha....preboha saaaaaak to je nenormalne...Ty mas doma krive zrkadla ci co ??? mozes zacat posilovat svaly alebo tak ale ne chudnut sak to je na porozmyslanie ci netrpis nejakou poruchou tam v hlavicke...ty ces vyzerat jak tote deti v afrike ci co ??

suzen20

lenula to co tvrdis je obrovska hlupost!!!
zaklad nie je nejest po 18 ale vybrat si spravne potraviny a pravidelne 4-5-6 krat sa stravovat!to je zaklad...posledne jedlo si dat minimalne 2-3 hodiny pred spanim...najest sa mozes aj o 20.00 ked vies ze pojdes spat 23.00!!!TO JE ZAKLAD!

lenulla

:-) viem, že strava je základ a fakt sa snažím. Ale nech si hovorí kto chce a čo chce. Podla mna je základ nejesť večer po tej 18.00h

moni2009

No...tak aj ja sa pridávam! Mám 15r. 170cm a 64kg...cieľ 55kg. Cvičím Tae-bo a mám doma rotoped, ale tá strava...=(