Piercing v bradavke

Príspevok v téme: Piercing v bradavke
faye

ahojte. je tu niekto kto má skúsenosti s piercingom v bradavke? ja ho mám už tri týždne a nieje to môj prvý piercing ale mám so starostlivotou o ňho najväčšie obavy kvôli infekcii, ktorá sa môže dostať do mliečnych žliaz. ako dlho po jeho aplikácii môžem chodiť do plavárne a športovať? ako spoznám, či je mierne mokvanie ešte v poriadku, alebo je to infekcia, či alergia?

rudisko

Prosím vás mám záujem o pearcing do bradaviek . Aktívne športujem posilňujem a manuálne pracujem .zaujíma ma či to bude prekážať napríklad pri cvičení vo fitnes centre .Obávam sa niektorých cvikov .Nemá niekto s týmto skúsenosti ? Ďakujem za odpoveď

anjelik-xy

Mám čerstvučko prepichnuté obe bradavky a je to veľmi pekné. Žiadny zápal ani nič podobné. Hlavne to vyzerá vzrušujúco. Prepich som si ale užila :D, no neľutujem. Teším sa na krásne ozdôbky, ktoré budem meniť. :)

mnamka257

to ti taketo zakladne informacie neposkytli tam, kde ti ho robili-ja by som na tvojom mieste isla naspat a opytala sa tam-alebo ti mozno poradi kozna, ale to pochybujem

seller

ahoj,
mala som piercingy v bradavkach viac ako tri roky, v mojom pripade to boli piercingy, ktore sa najrychlejsie a bezproblemovo zahojili.
ak ti piercingy mokvaju alebo hnisaju, tak to urcite nie je v poriadku, treba ich pravidelne dezinfikovat specialnymi pripravkami na dezinfekciu piercingov a nechytat sa ich neumytymi rukami. ak tam mas aj napriek tomu silny zapal, 2-3 dni si ho dezinfikuj alpou a na noc natri antibiotikovou mastou, to vzdy pomoze.

faye

podla dostupnych info nieje ziadny problem s kojenim aj s piercingom. len priamo pri tom by sa mal vytiahnut aby ho dieta nemohlo zlhtnut. vseobecne sa doporuca dat piercing minimalne rok pred planovanim otehotnenim aby sa stihol uplne zahojit. tiez nieje ziadne dokazane spojenie piercingu s rakovinou prsnika. je tu ale riziko vzniku cisty ak sa ti tam dostane nejaka infekcia

faye

ahoj už je to vyše pol roka čo ho mám a stále nieje úplne vyliečený. celý mesiac v poriadku a počas červenej sa vždy znova rozhnisá. myslim, že u žien hojenie može trvať aj rok:( prepich až tak veľmi nebolel piercerka ho urobila veľmi rýchlo. najhorši prepich som cítila pri piercingu nosa:) a veľmi pekne ďakujem za odpoveď

attila

ahoj ja mam piercing v bradavke už asi rok sice si žena ,ale možem ti povedat že mokvanie,hnisanie je klasicky priznak hojenia telo si zvyka a predsa bradavka je velmi citliva,pokial nebolo krvácanie a podobne naznaky tak je to uplne v poriadku,hoci už ubehli asi 2 mesiace odkedy si to tu napisala predpokladam že nejake skusenosti si už nabrala no neviem ako ty,ale mne sa to hojilo asi 3 mesiace ,preto sa chcem opytat aj ja teba ako dlho sa ti to hojilo a či je pravda že to až tak neboli u žien:) dakujem