Trapi ma moja priatelka (Trošku odklon od témy)

Príspevok v téme: Trapi ma moja priatelka (Trošku odklon od témy)
martin1981

Dobrý deň. Potreboval by som poradiť. Trápi ma moja priateľka. Dosť často ju pichá pri srdci alebo pod posledným rebrom, má pocit, ako keby jej niekto "sedel" na hrudi, ťažko sa jej niekedy dýcha, má studené ruky, pár krát už aj odpadla, má závraty, nevoľnosti na vracanie, bolí ju aj chrbtica a dosť často má problém aj s trpnutím ľavej ruky... Ale k lekárovi nechce ísť a ja ju neviem donútiť, aby tam šla. Neviete o akú chorobu by mohlo ísť? Bojím sa o ňu. Ďakujem za radu.

usiko

neurolog, problem mozno s nervami ked jej trpne ruka, treba cim skor, lebo to moze prejst do niecoho vazneho /mrtvica takto zacina niekedy/ a s nervami nie su srandy, ved vies, tie su neobnovitelne.....

colbert

aj ja som mala niektore podobne prizraky,akurat ma strasne bolelo akokeby vajecniky,alebo oblicky.a ked som si sadla,myslela som,ze sa zblaznim od bolesti.pobehala som roznych doktorov,bola som u zenskej,na sone....a nakoniec bol problem v chrbtici.mala som vyhodeny stavec.a nie jeden....doktor mi to napravil a chodila som na rehabilitacie...