SILIKONY UZ V 19-TICH??

Príspevok v téme: SILIKONY UZ V 19-TICH??
BarborkaC

Ahojte!!
v lete si chcem dat zvacsit prsia.Ale vazne netusim na ktorej klinike vedeli by ste mi nejaku odporucit?
Potom by som chcela vediet kolko to cca cele stoji a ci to dokazem utajit hlavne pred mojou konzervativnou babkou:)nechcem to povedat ani rodicom,najviac sa bojim toho ze po operacii budem rodinnou temou cislo 1.a o to vazne nestojim,kedze v rodine mame dvoch lekarov a dve sestricky a samych pubertakov:)
noo dalej by ma zaujimalo ci to velmi boli a ci potom ked sa to uzdravi budem moct hravat aspon rekreacne basket tenis...
dakujem pekne!!!:)

deminka

to je vsetko pravda co pises, ale na druhej strane plastika v sucasnosti ponuka aj taketo moznosti a teda nemozes ocakavat od kazdeho, aby mal rovnaky nazor ako ty.

hasička

no tak takeho priatela by som teda nechcela. Naozajstny priatel by mal povedat ze si krasna aj bez silikonov! A peniaze sa daju minut aj na nieco ine a nie na to aby si vyzerala dokonalo, aj tak vam to nepomoze k dokonalosti

hasička

booze baby, vy uz fakt neviete nad cim by ste rozmyslali. Na co vam to vlastne je take silikony? Vas ale riadne ovplyvnuju tie casopisy kde su \"dokonale zenske\"! A co na to povie vas priatel? Nebude to pre neho prirodzene!

BarborkaC

u doktora Dolezala v Prahe na klinike mala som to cez znamost a este so zlavou....povodne som chcela ist do chirmedu ale byvam na strednom slovensku takze cestovanie kvoli prevezom by som nezvladala a v cesku mam dobru kamosku takze tam som tych 10 najhorsich dni bola....

BarborkaC

no mala som viacero konzultacii
operacia prebiehala super bez komplikacii....na druhy den som isla domov ale potom som pocitovala strasnu bolest mala som sice tabletky ale bolelo to strasne...kedze som mala kvapkovite tak pri mojom stasti sa pretociii a musela som ist na reoperaciu....stalo ma to vela nervov a peniazi ale som rfada ze ich mam....teraz mam 22 dni po druhej opke,ale citim sa super....
celkovo ma to stalo 75tisic
ty sa chystas?