Kto chodi do Pengymu na Wolkrovej?

veronika

nie, je to v bratislave.

taakze dnes som bola rano, prvykrat na 8:30. ani neviem kto to bol, taka mlada baba, stihla, vysportovana, odrasteny blond melir, dlhe vlasy...

ale zdalo sa mi to take neosobne.
kedze to bolo rano, boli sme tam len piati mozno, z toho my dve kamosky a tri zeny v strednom veku.
bolo to dost namahave, ale take neosobne. ziadny taky kontakt, usmev.. proste sa cvicilo.

cooljenny

no teda ta Diana je fakt dobra:-) joj mat taku postavu ako ona..hmm;-) ta sa tomu podla mna musi aktivne venovat

emmily

Veronika - chod. Ja som najma chodila len na Katku a Dianu UT/STVR. Vyhovoval mi cas aj sposob ich cvienia - kardio a potom spevnovanie jednotlivych partii. Dnes idem aj ja na Dianu..

veronika

myslim ze buduci tyzden pojdem skusit ten bodytoning, mam to kusok od baraku :)
plus este tae-bo na sustekovej :)

emmily

z toho ze si das sladke si nic nerob,sak to vypotis..ja som tie zostavy poznam naspamat, tak ked sa mi tam neda ist, tak to spravim doma... drzim palce

cooljenny

vaaau...no snad vydrzim:-) no ako obcas ma chyti chut na sladke, ale lepsie je podla mna dat si sladke a dalej pokracovat v zdravom stravovani, ako stale sa prezierat a tlacit do seba sladkosti;-)no do Pengymu chodievam tak 4krat do tyzdna, tak snad sa vytuzena postava neskor dostavi;-)

emmily

ja som tam chodila...takmer tri roky..ked si upravis jedalnicek a bude chodit tak 3x do tyzdna vysledky mas cca po 3 mesiacoch...pekne formovanu postavu... :-)