Problém prosím pomožte

Príspevok v téme: Problém prosím pomožte
mathew

Dobrý deň mám 17 rokov a bol som u doktora a ten mi povedal že pri prvom sexe bude všetko v pohode. Ja sa len bojím jednej veci proste ked mi nestojí alebo stojí tak napol predkožka ide v pohode dolu není žiadny problém no ked stojí tak predkožku stiahnem tak napoly alebo ked pritlačím (trošku s bolesťou) tak ho pretiahnem.No dotyky na žaluď trošku bolia trošku taky nepríjemny pocit. A to vo mne vbuzduje pocit neistoty. mám frajerku asi mesiac no zatiaľ k tomu nedošlo no čo keby uvažuje nad oralnym sexom??? prosím o radu dakujem…

mathew

tak ale čo napríklad oralny sex.. bude sa to dať? Môj brat mi povedal že pri prvom sexe sa to všetko spraví. No čo ak to uplne dokazím len kvôli tomu že to nejde uplne. no aj tak dakujem. a neporadil by mi doktor?

quiet

Dobrý deň potrebovala by som vedieť jednu radu ohľadom dedičnosti epilepsie z otca na dieťa. Mam priateľa čo trpí na epilepsiu, vyskytujú sa u neho parcialne záchvaty - nie často a nie silné. Inak sa v jeho rodine epilepsia nevyskytuje, v mojej rodine trpel epilepsiou mojej mamkin brat (mal detskú mozgovú obrnu a v súvislosti s ňou aj silné epileptické záchvaty). Bojím sa toho, že ak sa rozhodneme mať dieťa, že bude postihnuté. Ďakujem

Zora22

Každému ináč stojí,to nie je problém.A žaluď je veľmi citlivý,takže s citom.Nič sa neboj,lebo strach Ti môže spôsobiť,že sa ti nepostaví,čiže strach to len pokazí maj viac sebavedomia.všetko je o.k.