SEGRA MÁ ABSŤÁKY KEĎ NIE JE PRI PC!!!

Príspevok v téme: SEGRA MÁ ABSŤÁKY KEĎ NIE JE PRI PC!!!
katush

Viem, ze sa to velmi nehodi, ale...

Segra, ktorá bude mat 12 rokov, je strašná maniačka. Jej jediná kamoška ju nahovorila na hru "World of Warccraft" alebo tak niako ... a ona pri nej sedi cele vikendy a hned ako pride zo skoly az do desiatej vecera.... znamky v skole sa jej neporovnatelne zhorsili .... ked sa ju snazim vyhnat od PC, zacne na mna blacat, ze co sa do nej vsetci starame a ze ju neznasame, co je debilina.... nema vela kamosiek a ked ju aj raz za cas pozvu von, ona radsej sedi doma a hra WoW... rodicia jej uz zacali PC vypinat, lebo aj oni si uz nieco vsimli, alepotom na nas zacne blacat ako velmi nas nenavidi, ze vo virtualnom svete ju ma aspon niekto rad a buchne dverami.... snazila som sa jej vysvetlit, ze sa nemoze donekonecna skryvat do niakeho virtualneho sveta, ale nepocuva.... co s nou?

n....

ja by som to tak poreišila že by som si s nou sadla ako celá rodina .. za jeden stôl .. a mali by sme dohodu... bude mať vyhradený čas na tú svoju hru.! alebo by som jej to dovolovala za nejakú dobrú známku ak by začala vrieskať tak ju prekričte a povecte týmto nič nevyriešiš... a ak budeš nadalej kričať nepôjdeš ani na pc"!!a vyhnala by som ju za kamoškami nech si ide niekde sadnúť do cukrarne... a tak alebo nech usporiada nejakú oslavu možno ju zoberú do kolektývu alebo jej kupte psa.. alebo škrečka nech sa o nho stará..

leerka

technecium ty sa pytas, co je zle na pc hrach, no to, ze clovek na nich ostane aj zavisly.... aj priatelov brat je na jednej pc hre zavisly ...a ma 25 rokov, takze sila

leerka

boze technecium ako sa mozes pytat taku kravinu, ze co je zle na pc hrach, no len to, ze clovek na nich ostane zavisly....a to je zle...aj priatelov brat je zavisly na pc hre a to ma 25rokov...takze akoze sila.....

ShaulaThalit

Poznam jedneho chlapika, ktory sa bol dat liecil, pretoze bol zavisly na pc.
Teraz doma nema ani telku, lebo ma strach, ze sa upne na nu. Tak si kupil psa, sedi doma, a rozmysla nad svojim zivotom a potom svojimi nezodpovedanymi otazkami "otravuje" svojich kamosov...

moniqa87

nic pokial sa to nestane zmyslom zivota, ale ty technecium si pripad sam o sebe, teda nepredpokladam, ze moje vysvetlenie ti bude postacovat